Punkty Pobrań w Rzeszów

Filtry:
Zachęcamy do skorzystania z usługi domowego pobrania krwi naszego partnera firmy uPacjenta.pl. Aby zamówić wpisz adres, wybierz badania i znajdź dogodny dla siebie termin.

Laboratorium medyczne w Rzeszowie

Planujesz wykonać badania? Wybierz laboratorium medyczne w Rzeszowie z sieci Diagnostyka. W naszej ofercie znajdują się badania podstawowe oraz badania genetyczne i wymazy ginekologiczne, które dostępne są w wybranych placówkach. Aby dowiedzieć się szczegółów, skontaktuj się z wybranym punktem Diagnostyki. Numer telefonu oraz adres e-mail znajdziesz powyżej.

Profilaktyka 40 PLUS w Rzeszowie

Czy wiesz, że darmowe badania w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS w Rzeszowie wykonasz w części placówek Diagnostyki? Akcja zakłada wykonywanie najważniejszych badań laboratoryjnych z krwi, kału i moczu osobom, które ukończyły 40. rok życia. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób wziąć udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS, skontaktuj się z punktem Diagnostyki.

Badania krwi w Rzeszowie

Jeśli interesują cię badania krwi w Rzeszowie, jesteś w odpowiednim miejscu. To właśnie tu znajdziesz wszystkie placówki Diagnostyki w Rzeszowie. Na mapie znajdziesz wszystkie dane teleadresowe do każdej placówki. Kontaktując się z naszymi pracownikami, możesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych badań oraz atrakcyjnych pakietów, np. alergicznych. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Rzeszowie

W placówkach Diagnostyki w Rzeszowie wykonasz też badania kału. Skorzystaj z filtrów, dzięki którym znajdziesz placówki spełniające Twoje wymagania. Badania kału w Rzeszowie występują jako pojedyncze badania, a także są zawarte w pakietach, np. dotyczących chorób jelit. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Rzeszowie

Szukasz informacji na temat możliwości wykonania badania moczu w Rzeszowie? Jesteś w odpowiednim miejscu. Na tej stronie znajdziesz wszystkie placówki sieci Diagnostyka w Rzeszowie. Wybierz interesujące Cię miejsce i omów e-mailowo lub telefonicznie szczegóły badania. Przeczytaj także informacje na temat odpowiedniego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Rzeszowie

Testy i badania genetyczne w Rzeszowie wykonywane są w licznych oddziałach Diagnostyki (wykorzystaj filtry powyżej, by znaleźć te spełniające Twoje wymagania). Pamiętaj, że możesz też kupić pakiety badań genetycznych w atrakcyjnych cenach w sklepie internetowym Diagnostyki.