Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Aleksandrów Łódzki, ul. Warszawska 13/13a

Punkt znajduje się w placówce VITAMED

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 661 627 311
 • Adres e-mail: bokLodz@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 08:00 - 11:00
 • Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:
  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Aleksandrów Łódzki Warszawska 13/13a

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Warszawskiej 13/13a w Aleksandrowie Łódzkim oferuje pacjentom możliwość wykonania pakietu badań laboratoryjnych w kierunku SARS CoV-2. W placówce możesz zrobić badania serologiczne oraz wykonać tekst kasetkowy na obecność przeciwciał lgM i lgG.. W punkcie diagnostyki istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych świadczeń w ramach programu Profilaktyka 40 Plus. Placówka realizuje e-commerce, dzięki czemu za pakiet badań możesz zapłacić online. Do zakupów za pośrednictwem e-sklepu zachęcają liczne akcje promocyjne oraz atrakcyjne ceny. Placówka w Aleksandrowie Łódzkim oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Warszawska 13/13a Aleksandrów Łódzki
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Warszawska 13/13a Aleksandrów Łódzki
  • Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS Warszawska 13/13a Aleksandrów Łódzki
  • Realizacja e-commerce Warszawska 13/13a Aleksandrów Łódzki
  • Placówka przyjazna dzieciom Warszawska 13/13a Aleksandrów Łódzki

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Warszawskiej 13/13a w Aleksandrowie Łódzkim wykonywane na podstawie materiału z krwi żylnej. Pobieranie krwi odbywa się w pełni sterylnych warunkach za zachowaniem zasad sanitarnych obowiązujących w czasie pandemii. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Warszawskiej 13/13a w Aleksandrowie Łódzkim polega na jakościowym oznaczeniu obecności  przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Bezpłatne badania w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS mają na celu na wstępną diagnostykę najczęściej występujących schorzeń po 40 roku życia.

  Punkt Pobrań Warszawska Aleksandrów Łódzki – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Warszawskiej 13/13a wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 11:00. Pobieranie materiału do badań odbywa się w godzinach otwarcia placówki. Godziny przyjęć pacjentów z programu Profilaktyka 40 PLUS mogą się różnić. Na badania możesz umówić się na miejscu, telefonicznie lub mailowo:

  • Telefon: 661 627 311
  • Adres e-mail: bokLodz@diag.pl
  • Adres: Punkt Pobrań Diagnostyki Aleksandrów Łódzki ul. Warszawska 13/13a

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Warszawska 13/13a  Aleksandrów Łódzki  – jak dojechać?

  Punkt Aleksandrów Łódzki znajduje się w centrum miasta, nieopodal Parku Miejskiego. Placówka położna jest przy drodze nr 71 co, ułatwia dojazd osobom z innych miejscowości.  Na klientów punktu czekają miejsca parkingowe i ogólnodostępne parkingi.