Punkt Pobrań Diagnostyki Andrychów, ul. Słowackiego 15

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 503 923 598
 • Adres e-mail: bokpodbeskidzie@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 11:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Słowackiego 15 Andrychów

  Punkt Pobrań Diagnostyki to miejsce, w którym od zaraz zadbasz o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Z nami przeprowadzisz badania kontrolne, dzięki którym łatwiej jest zdiagnozować chwilowe kłopoty lub poważniejsze choroby. W naszej placówce możesz skontrolować pojedyncze parametry albo wybrać gotowe e-pakiety. To świetna opcja dla tych pacjentów, którzy nie wiedzą, co dokładnie warto poddać profilaktyce. Przy każdym badaniu znajdziesz informację o tym, jak się przygotować do wizyty. Poza tym będziesz też wiedzieć, czy potrzebujesz skierowania od lekarza prowadzącego.

  Wykonywanie regularnych badań diagnostycznych to podstawa, jeśli chcesz mieć pewność, że robisz wszystko w trosce o siebie i swoich bliskich. To uzupełnienie codziennej zdrowej diety czy aktywności fizycznej. Niezależnie od tego, czy chorujesz na coś przewlekle, czy Twój organizm nie daje żadnych niepokojących symptomów, raz na jakiś czas wykonaj badania profilaktyczne.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Słowackiego 15 Andrychów – jakie badania realizuje?

  Aby dowiedzieć się, jakie badania wykonasz odwiedzając Punkt Pobrań Diagnostyki Słowackiego 15 Andrychów, zapoznaj się z naszym katalogiem.

  Wśród nich znajdziesz badanie serologiczne, które ma na celu identyfikację przeciwciał IgG i IgM specyficznych dla koronawirusa SARS-CoV-2. Mogą być one przydatne, w razie potrzeby oceny stężenia przeciwciał u ozdrowieńców oraz osób zaszczepionych. Wykonuje się je także w prowadzeniu dochodzeń epidemiologicznych oraz diagnostyki dotyczącej koronawirusa, aby upewnić się, czy pacjent miał kontakt z koronawirusem.

  W katalogu badań znajdziesz także badanie, które polega na ilościowym oznaczeniu poziomu neutralizujących przeciwciał specyficznych dla koronawirusa. Wykonuje się je w podobnych przypadkach, jak powyżej.

  Punkt Pobrań Słowackiego 15 Andrychów to także miejsce, w którym wykonujemy badania dotyczące infekcji odkleszczowych. Kontrolujemy pacjentów, która jest podejrzana o zakażenie B. burgdorferi lub boreliozą. Pobieramy materiał bezpośrednio ze skóry lub usuniętego kleszcza. Naszymi pacjentami są także osoby, które mają podejrzenie choroby Leśniowskiego-Crohna.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Słowackiego 15 Andrychów – godziny otwarcia

  Nasz Punkt Pobrań Słowackiego 15 Andrychów jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 11:00. Zamówienie badań jest proste i intuicyjne, wystarczy skorzystać z naszej strony internetowej. Ponadto wyniki można odebrać osobiście albo skorzystać z internetowego konta w serwisie. Odwiedź nasz punkt pobrań. Andrychów to nie jest jedyna lokalizacja naszych placówek.