Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Białystok, ul. Antoniukowska 11

Rejestracja i Punkt Pobrań przeniesione na parter.

Wejście znajduje się wewnątrz budynku, przy windzie.

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 85 651 11 16 Infolinia Regionalna
 • Adres e-mail: bokBialystok@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 18:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 17:00
 • pn. - pt. uwagi: przerwa: 11:00 - 11:30. Program 40+ 8.00.-11.00.
 • sb.: 08:00 - 13:00
 • sb. pobranie mat. do: 12:30
 • sb. uwagi: Program 40+ NIE PRZYJMUJEMY.
 • Wymazy ginekologiczne pobierane są we wtorki i piątki w godz. 16:00 – 18:00, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym,  tel.: 85 651 11 16.

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Antoniukowska 11 Białystok

  Punkt Pobrań, ul. Antoniukowska, Białystok to placówka wykonująca standardowe badania laboratoryjne. Można skorzystać z badań serologicznych SARS CoV-2 oraz testów kasetkowych SARS CoV-2 IgM IgG. Dodatkowo wykonywane są badania wrażliwe oraz nieinwazyjne testy prenatalne NIPT. Punkt Pobrań Białystok realizuje również badania podstawowe ze skierowaniem od lekarza, takie jak badanie krwi, moczu czy kału.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Antoniukowska Białystok – godziny otwarcia

  Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-18:00, a możliwość pobrania materiałów odbywa się do godziny 17:00. Warto wiedzieć, że w dni robocze obowiązuje przerwa w obsłudze pacjentów w godzinach 11:00-11:30. Dodatkowo Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Antoniukowska, Białystok czynny jest w soboty w godzinach 08:00-13:00, a pobieranie materiałów odbywa się do godziny 12:30. Wymazy ginekologiczne można wykonać we wtorki i piątki w godzinach 16:00-18:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Antoniukowska Białystok – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań, ul. Antoniukowska, Białystok bierze udział w programie „Profilaktyka 40 PLUS”, który pozwala na ułatwienie dostępu do badań profilaktycznych, aby móc szybciej zdiagnozować objaw rozwijającej się choroby w początkowym stadium. Dodatkowo, dzięki wdrożeniu odpowiedniego systemu, placówka ma możliwość obsługi pacjentów w trybie on-line, co znacznie usprawnia pracę całej instytucji. Personel Punktu Pobrań Diagnostyki dba też, by na terenie obiektu panowała atmosfera przyjazna dzieciom.

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Antoniukowska, Białystok realizuje program „Profilaktyka 40 Plus”. Pozwala on na realizację badań diagnostycznych w formie pakietów dedykowanych oddzielnie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oraz pakietu wspólnego. Konieczność profilaktyki pojawiła się po 2020 roku, kiedy to spadła chęć zgłaszania się do lekarzy z powodu pandemii koronawirusa.  Poprzez profilaktyczne badanie można wykryć chorobę bardzo wcześnie i tym samym uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia, które może stanowić konsekwencję zbyt późnej diagnozy.

  Oprócz tego placówka wykonuje podstawowe badania niezbędne do prawidłowej diagnostyki. Pacjenci mogą oddać do badania próbkę moczu, kału, krwi, aby uzyskać niezbędną analizę do opinii lekarskiej. Punkt realizuje też zlecenia refundowane przez NFZ. Czas oczekiwania na wyniki wynosi ok. 24 godziny. Punkt jest też świetnie skomunikowany z różnymi częściami miasta. Białystok oferuje w tym obszarze możliwość poruszania się za pomocą różnego rodzaju środków transportu publicznego, a w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych.