Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Bielsk Podlaski, ul. Kazimierzowska 3

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 85 651 11 16 Infolinia Regionalna
 • Adres e-mail: bokBialystok@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 12:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 11:30
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Bielsk Podlaski Kazimierzowska 3

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Kazimierzowska 3 w Bielsku Podlaskim oferuje pacjentom dostęp do pełnego zakresu badań umożliwiających podstawową diagnostykę. W placówce wykonasz badania serologiczne w kierunku SARS CoV-2 oraz test kasetkowy na obecność przeciwciał. Placówka wykonuje badania wrażliwe oraz pobiera pozostałe wymazy z gardła, nosa oraz gardzieli. W punkcie pobrań możesz skorzystać z bezpłatnych badań realizowanych w ramach programu Profilaktyka 40 Plus.  Obiekt przy Kazimierzowskiej 3 jest przyjazny dzieciom oraz realizuje e-commerce, co oznacza, że w placówce możesz zrealizować badania kupione wcześniej za pośrednictwem e-sklepu. Do zakupów online zachęcają liczne akcje promocyjne organizowane przez korporację Diagnostyka. Punkt Pobrań oferuje:

  • Badania wrażliwe Kazimierzowska 3 Bielsk Podlaski
  • Pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli Kazimierzowska 3 Bielsk Podlaski
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Kazimierzowska 3 Bielsk Podlaski
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Kazimierzowska 3 Bielsk Podlaski
  • Realizacja programu Profilaktyka 40 PLUS Kazimierzowska 3 Bielsk Podlaski
  • Obiekt przyjazny dzieciom Kazimierzowska 3 Bielsk Podlaski

  Badania wrażliwe w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Kazimierzowskiej 3 w Bielsku Podlaskim obejmują badania krwi, kału oraz moczu.  Pozostałe z gardła, nosa i nosogardzieli  wykonywane są kierunku diagnostyki wirusologicznej. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Kazimierzowskiej 3 w Bielsku Podlaskim polega na jakościowym oznaczeniu przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Kazimierzowskiej 3 w Bielsku Podlaskim wykonywane są z materiału z krwi żylnej. Program Profilaktyka 40 PLUS to pakiet bezpłatnych badań, których celem jest diagnostyka najczęściej występujących problemów zdrowotnych po 40 roku życia.

  Punkt Pobrań Kazimierzowska Bielsk Podlaski — godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Kazimierzowskiej 3 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 12:00. Pobieranie materiałów odbywa się do godziny 11:30. Na badania możesz umówić się na miejscu, telefonicznie lub mailowo:

  • Infolinia regionalna: 663 680 357
  • Adres e-mail: bokBialystok@diag.pl

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Kazimierzowska 3 Bielsk Podlaski  – jak dojechać?

  Punkt Bielsk Podlaski zlokalizowany jest w centrum miasta, nieopodal Muzeum Obojga Narodów. Punkt Diagnostyki oferuje także swoim klientom ogólnodostępne parkingi miejskie z miejscami postojowymi dla samochodów.