Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Chodzież, ul. Mickiewicza 15

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 698 651 259
 • Telefon dodatkowy: 67 282 26 21
 • Adres e-mail: bokPoznan@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 15:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 13:00
 • pn. - pt. uwagi: Odbiór wyników od godz. 12:00-15:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Mickiewicza 15 Chodzież

  Czy dbasz o to, aby regularnie badać krew czy mocz? To niezwykle ważne, aby przynajmniej raz do roku oddawać materiały do analizy. Dzięki regularnej profilaktyce możesz sprawdzić, czy w Twoim organizmie nie zachodzą niepokojące zmiany, a jeśli pojawią się nieprawidłowości – szybko odwiedzić lekarza i otrzymać fachową diagnozę oraz pomoc.

  Punkt Pobrań ul. Mickiewicza 15 Chodzież – godziny otwarcia

  Jeśli jesteś mieszkańcem Chodzieży lub często odwiedzasz to miasto, odwiedź miejscowy Punkt Pobrań Diagnostyki, który mieści się na ulicy Mickiewicza 15, tuż obok ronda im. Jana Pawła II. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00. Materiały pobierane są w tych dniach do godziny 13:00, a po odbiór wyników możesz stawić się między 12:00 a 15:00. Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Mickiewicza 15 Chodzież znajduje się w dogodnej lokalizacji, więc bez problemu dotrzesz do niego komunikacją zbiorową, jak i samochodem.

  Punkt Pobrań ul. Mickiewicza 15 Chodzież – jakie badania realizuje?

  Jakie badania realizuje Punkt Pobrań ul. Mickiewicza 15 Chodzież? Wykonasz tam m.in. badanie ogólne moczu, kału, morfologię krwi, próby wątrobowe. Sprawdzisz poziom glukozy, hormonów, witamin czy grupę krwi. Punkt Pobrań ul. Mickiewicza 15 Chodzież oferuje pakiety badań dla kobiet w ciąży, alergików, cukrzyków, osób z zaburzeniami płodności, czy zmagających się z chorobami tarczycy. W punkcie Pobrań ul. Mickiewicza 15 Chodzież wykonasz również badania, z których dowiesz się, czy Twoja wątroba, trzustka, czy nerki działają sprawnie, a nawet zbadasz się pod kątem chorób nowotworowych czy zrobisz testy na ojcostwo.

  Punkt Pobrań ul. Mickiewicza 15 Chodzież wykonuje także testy kasetkowe SARS CoV-2 IgM IgG oraz badania serologiczne SARS CoV-2, które stwierdzają obecność lub brak przeciwciał po przebyciu choroby COVID-19. Na miejscu czeka na Ciebie doświadczona i wykwalifikowana kadra, która pomoże Ci dobrać odpowiedni pakiet badań oraz wyjaśni, w jaki sposób się do nich przygotować. Placówka została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a podczas pobierania materiału do analizy zadbamy o Twój komfort.

  Co ciekawe, Punkt Pobrań Chodzież realizuje również zamówienia e-commerce. Przez Internet możesz wykupić setki badań, a voucher wykorzystać stacjonarnie w placówce. Badania możesz zakupić nie tylko dla siebie, ale także jako prezent dla bliskiej Ci osoby. Równie wygodne i szybkie jest sprawdzanie wyników. Zrobisz to bez wychodzenia z domu – przez Internet – a wyniki możesz nawet skonsultować online z lekarzem. Odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Mickiewicza 15 Chodzież i zadbaj o siebie oraz najbliższych!