Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Czerwionka-Leszczyny, ul. 3 Maja 36c

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 32 431 98 14
 • Adres e-mail: bokslask2@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 15:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 10:00
 • Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:
  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. 3 Maja 36c Czerwionka-Leszczyny

  Punkt wymazowy Diagnostyka Czerwionka-Leszczyny to miejsce, w którym można wykonać wszystkie niezbędne badania na obecność SARS CoV-2. Dodatkowo placówka prowadzi badania wrażliwe, a także realizuje program „Profilaktyka 40 PLUS”, który skierowany jest do wszystkich osób, chcących podjąć badania profilaktyczne, aby na odpowiednim etapie rozpoznać objawy rozwijającej się choroby. Punkt Pobrań Czerwionka-Leszczyny realizuje również usługi e-commerce, pozwalające na szybką i bezpieczną rejestrację, a także na odebranie wyników. W placówce można też wykonać pozostałe wymazy z gardła, nosa i nosogardzieli.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. 3 Maja 36c Czerwionka – Leszczyny – godziny otwarcia

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. 3 Maja 36c, Czerwionka-Leszczyny czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00, a pobranie materiałów odbywa się do godziny 10:00 w te dni. Warto wiedzieć, że wymazy z górnych dróg oddechowych oraz w kierunku Sars-Cov-2 pobierane są od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-13.00. W tych godzinach w Punkcie Pobrań Diagnostyki nie jest pobierany materiał do innych badań laboratoryjnych (z krwi).

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. 3 Maja 36c Czerwionka-Leszczyny – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań, ul. 3 Maja 36c, Czerwionka-Leszczyny posiada szeroką ofertę badań, w których w skład wchodzą takie badania jak:

  • test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG,
  • antygenowe szybkie testy (wymaz) SARS CoV-2,
  • badania serologiczne SARS CoV-2,
  • metoda RT-PCR wymaz SARS CoV-2,
  • antygenowe testy (wymaz) SARS CoV-2.

  W Punkcie Pobrań Diagnostyki, ul. 3 Maja 36c, Czerwionka-Leszczyny realizowany jest program „Profilaktyka 40 PLUS”, którego celem jest rozpowszechnienie badań profilaktycznych ze względu na obniżoną chęć zgłaszania się do lekarzy w 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa. Dzięki badaniom profilaktycznym chorobę można wykryć bardzo wcześnie i uniknąć długotrwałego, a także nieskutecznego leczenia, które jest konsekwencja zbyt późnej diagnozy. Badania profilaktyczne należy wykonać regularnie, aby nie przeoczyć rozwijających się symptomów choroby.

  Punkt Pobrań, ul. 3 Maja 36c, Czerwionka-Leszczyny dba o jak najwygodniejszą metodę rejestracji pacjentów, dlatego, aby zapisać się na badanie profilaktyczne, należy wypełnić ankietę umieszczoną w Internetowym Koncie Pacjenta lub skorzystać z pomocy konsultanta w ramach infolinii Domowej Opieki Medycznej. Następnie trzeba poczekać na wystawienie e-skierowania, wybrać placówkę spośród Punktów Pobrań DIAGNOSTYKI i przyjść do punktu z dowodem tożsamości. Wyniki można wygodnie odebrać online.