Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Dąbrowa Górnicza, ul. Szpitalna 13

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 692 453 850
 • Adres e-mail: bokSlask@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 22:00
 • pn. - pt. uwagi: Pobrania w kierunku Covid-19 w godzinach 7.00-19.00 Na badania: krzywa cukrowa, insulinowa oraz prolaktyna test czynnościowy, należy umówić się telefonicznie, pod numerem tel. 692 453 850. POBRANIA pozostałego materiału mikrobiologicznego i mykologicznego następują od poniedziałku do piątku, w godz. 08:00-12:30. Przyjmowanie JUŻ POBRANEGO materiału mikrobiologicznego następuje w godz. 07:00 -22:00.
 • sb.: 07:00 - 22:00
 • sb. uwagi: PACJENTÓW ZE SKIEROWANIAMI ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU Pobrania w kierunku Covid-19 w godzinach 7.00-12.30 Po godzinie 12.30 Punkt pobrań pracuje w trybie dyżurowym, z pierwszeństwem wykonania badań dla szpitala, co może się wiązać z dłuższym oczekiwaniem na pobranie materiału Na badania: krzywa cukrowa, insulinowa oraz prolaktyna test czynnościowy, należy umówić się telefonicznie, pod numerem tel. 692 453 850. W tym dniu w Punkcie Pobrań nie są pobierane wymazy mikrobiologiczne. Następuje jedynie PRZYJMOWANIE już pobranego materiału mikrobiologicznego w godz. 07:00-22:00.
 • nd.: 07:00 - 22:00
 • nd. uwagi: PACJENTÓW ZE SKIEROWANIAMI ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU Punkt pobrań pracuje w trybie dyżurowym, z pierwszeństwem wykonania badań dla szpitala, co może się wiązać z dłuższym oczekiwaniem na pobranie materiału W niedzielę nie są pobierane wymazy w kierunku Covid-19 Na badania krzywa cukrowa, insulinowa oraz prolaktyna test czynnościowy, należy umówić się telefonicznie, pod numerem tel. 692 453 850. W tym dniu w Punkcie Pobrań nie są pobierane wymazy mikrobiologiczne. Następuje jedynie PRZYJMOWANIE już pobranego materiału mikrobiologicznego w godz. 07:00-22:00.
 • PACJENTÓW ZE SKIEROWANIAMI ZAPRASZAMY OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU.

  Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:
  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Szpitalna, Dąbrowa Górnicza

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Szpitalna, Dąbrowa Górnicza to placówka, która zajmuje się pełnym zakresem badań diagnostycznych. Możesz wykonać tutaj badanie serologiczne na SARS CoV-2, antygenowe szybkie testy (wymaz) na SARS CoV-2, antygenowe testy na SARS CoV-2, a także test kasetkowy na SARS CoV-2.

  Punkt Pobrań ul. Szpitalna Dąbrowa Górnicza – godziny otwarcia

  Punkt Pobrań Diagnostyki przyjmuje pacjentów w godzinach od 7:00 do 22:00. Na badania krzywej cukrowej, insulinowej, prolaktyny czy testy czynnościowe należy umawiać się telefonicznie, natomiast pobieranie wymazów z górnych dróg oddechowych możliwe jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 16:00. Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Szpitalna, Dąbrowa Górnicza, jest czynny również w soboty oraz niedziele od godziny 7:00 do 22:00. Można tu wykonać także badania wrażliwe, takie jak badanie kału, badanie moczu, wymazy mikrobiologiczne, pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli, nieinwazyjne testy prenatalne NIPT czy inne. Pobrania pozostałego materiału mikrobiologicznego i mykologicznego mają miejsce od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-12:30.

  Punkt Pobrań ul. Szpitalna Dąbrowa Górnicza – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań, ul. Szpitalna, Dąbrowa Górnicza, realizuje także program „Profilaktyka 40 Plus”, który zakłada realizację badań diagnostycznych w formie pakietów dedykowanych oddzielnie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oraz pakietu wspólnego. Głównym celem, jaki przyświeca programowi jest profilaktyka chorób ze względu na obniżoną zgłaszalność do lekarzy w 2020 r. w związku z sytuacją epidemiologiczną. Wiele chorób, przede wszystkim w swoim początkowym stadium rozwoju, nie wykazuje żadnych niepokojących objawów. Poprzez profilaktyczne badanie można wykryć chorobę bardzo wcześnie i tym samym uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia, które może stanowić konsekwencję zbyt późnej diagnozy. Punkt Pobrań, Dąbrowa Górnicza, realizuje także e-commerce oraz jest przyjazny dzieciom, dzięki odpowiednio wyszkolonemu personelowi.

  Oprócz tego placówka (Punkt Pobrań, ul. Szpitalna, Dąbrowa Górnicza), wykonuje wszystkie standardowe badania, które mogą być refundowane przez NFZ. To oznacza, że po otrzymaniu skierowania lekarskiego można bezpłatnie wykonać znaczną część analiz. Będąc w Dąbrowie Górniczej, możesz wykonać m.in. badanie moczu, kału, krwi, analizy lekarskie czy każdą niezbędną diagnostykę laboratoryjną.

  Dąbrowa Górnicza oferuje w tym obszarze możliwość poruszania się za pomocą różnego rodzaju środków transportu publicznego, a w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych. Jeśli podróżujesz samochodem, w okolicy znajdziesz kilka ogólnodostępnych parkingów, takich jak płatny parking w pobliżu placówki oraz parking przy ulicy Henryka Dąbrowskiego 42.