Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Dębno, ul. Spacerowa 13

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 682 990
 • Adres e-mail: bokgorzow@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 12:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 11:30
 • pn. - pt. uwagi: Wymazy w kierunku SARS CoV-2 antygenowe testy wykonywane są od godziny 07:30.
 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Dębno ul. Spacerowa 13

  Punkt Pobrań Diagnostyki na ulicy Spacerowej w Dębnie zapewnia możliwość wykonania pakietu kompleksowych badań serologicznych w kierunku SARS CoV-2 wraz z testem kasetkowym na obecność przeciwciał SARS CoV-2 IgM IgG, z oznaczeniem jakościowym. Punkt Diagnostyczny realizuje e-commerce, dzięki czemu za badania możesz zapłacić przez Internet korzystając z usług e-sklepu Diagnostyka. Do zakupów online zachęcają liczne akcje promocyjne i atrakcyjne ceny. Punkt Pobrań przy  ulicy Katowickiej 11 oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy ul. Spacerowa 13 Dębno
  • SARS CoV-2 badania serologiczne ul. Spacerowa 13 Dębno
  • Realizacja e-commerce ul. Spacerowa 13 Dębno

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Spacerowej 13 w Dębnie wykonywane są na podstawie materiału pobranego z krwi żylnej. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Spacerowej 13 w Dębnie pozwala na jakościowe oznaczenie przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG, dzięki czemu jest w stanie potwierdzić przebyte zachorowanie. Realizacja e-commerce w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Spacerowej 13 w Dębnie umożliwia wcześniejszy zakupu pakietu badań na stronie Diagnostyka.pl. Zakup online daje możliwość skorzystania z licznych akcji promocyjnych i zniżek. Po zakupie badań konieczne jest umówienie terminu badania poprzez telefoniczny lub mailowy kontakt z placówką. Badania można także umówić na miejscu.

  Punkt Pobrań Spacerowa Dębno – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Spacerowej 13 możesz wykonać w godzinach 07:30 do 12:00 od poniedziałku do piątku. Pobieranie materiału odbywa się do godziny 11:00. Placówka jest zamknięta w weekendy. W celu umówienia się na badania niezbędny jest wcześniejszy kontakt z placówką:

  • Telefon: 663 682 990
  • Adres e-mail: bokgorzow@diag.pl

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Spacerowa 13 Dębno – jak dojechać?

  Punkt Dębno zlokalizowany zlokalizowany jest w pobliżu Jeziora Lipowo, przy ulicy Spacerowej, odchodzącej od alei Adama Mickiewicza – jednej z głównych arterii miasta. W okolicy znajduje się Urząd Miejski oraz Starostwo Powiatowe.  Liczne przystanki  autobusowe umożliwiają łatwy dojazd do placówki komunikacją miejską. Punkt Diagnostyki Spacerowa zapewnia klientom miejsca postojowe oraz dostęp do  ogólnodostępnych parkingów miejskich znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie placówki diagnostycznej.