Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Gdańsk, ul. Grunwaldzka 104/106

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 681 642
 • Adres e-mail: bokTrojmiasto@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 13:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 12:30
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Grunwaldzka 104/106 Gdańsk

  Wykonywanie regularnych badań to podstawa w trosce o swoje zdrowie. Z takim przesłaniem stworzyliśmy Punkt Pobrań Diagnostyki Grunwaldzka 104/106 Gdańsk. To miejsce, do którego przychodzą pacjenci, niezależnie od tego, czy odczuwają niepokojące symptomy. Badania można zamówić w pełni online, a następnie opłacić je i odwiedzić nasz punkt pobrań. Gdańsk nie jest jedynym miejscem na mapie Polski, które obsługujemy. Nasze placówki znajdują się blisko Twojego miejsca zamieszkania, abyś oszczędzał czas.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Grunwaldzka 104/106 Gdańsk – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań Grunwaldzka 104/106 Gdańsk to placówka, w której z troską i zaangażowaniem podchodzimy do każdego pacjenta. Wszystkie badania w naszej ofercie to odpowiedź na oczekiwania osób, które zarówno chorują przewlekle, jak i chcą skontrolować swój stan zdrowia. Przy każdym z nich znajduje się informacja o tym, czy potrzebne jest skierowanie. Zapoznaj się także z poradami, jak przygotować się do konkretnego badania.

  Do wyboru masz pojedyncze parametry, które możesz dopasowywać według swoich potrzeb lub gotowe e-pakiety, które zrealizujesz odwiedzając Punkt Pobrań Diagnostyki. To gotowe badania, które skonstruowali doświadczeni diagności oraz lekarze. Jeśli chcesz, możesz wręczyć taki voucher swoim bliskim w ramach prezentu. Zdrowie to przecież najważniejsze, co mamy!

  Co obejmuje nasz katalog badań? To nie tylko morfologia krwi, mocz, glukoza, lipidogram i próby wątrobowe. Nasi pacjenci badają również wiele specjalistycznych parametrów w kierunku chorób nerek, przewodu pokarmowego, sercowo-naczyniowych czy tarczycy. Wykonujemy również diagnostykę prenatalną i zaburzeń płodności. Nasi pacjenci zgłaszają się do nas z problemami dotyczącymi toksykologii, układu krzepnięcia czy też reumatologii. W katalogu znajdziesz także badania, które są niezbędne do identyfikacji specyficznych chorób, a także infekcji różnego pochodzenia. Te oraz inne parametry skontrolujesz w bardzo łatwy sposób. Wystarczy, że zamówisz badania online, a następnie odwiedzisz placówkę. W katalogu badań mamy również testy kasetkowe SARS CoV-2 IgM IgG. Identyfikujemy również przeciwciała specyficzne dla koronawirusa.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Grunwaldzka 104/106 Gdańsk – godziny otwarcia i kontakt

  Punkt Pobrań Grunwaldzka 104/106 Gdańsk otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 13:00. Materiał pobieramy w dni powszednie do godziny 12:30. W naszej placówce realizujemy także program Profilaktyka 40 PLUS, który jest skierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.