Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Gdańsk, ul. Niepołomicka 32

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 502 268 948
 • Adres e-mail: bokTrojmiasto@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 12:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 11:30
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki — Gdańsk ul. Niepołomicka 23

  Punkt Pobrań Diagnostyki na ulicy Niepołomickiej 23 w Gdańsku oferuje dostęp do kompleksowych badań w kierunku SARS CoV-2. W placówce istnieje także możliwość zrobienia badań serologicznych oraz wykonania testu kasetowego na obecność przeciwciał SARS CoV-2 IgM IgG. Punkt Diagnostyczny w Gdańsku realizuje e-commerce, dzięki czemu za badania możesz zapłacić wcześniej przez stronę sklepu internetowego Diagnostyka. Do zakupów w e-sklepie zachęcają liczne akcje promocyjne oraz atrakcyjne ceny oferowane przez korporację w sprzedaży online. Placówka diagnostyczna  na ulicy Niepołomickiej 23 pozwala na wykonanie:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy ul. Niepołomicka 23 Gdańsk
  • SARS CoV-2 badania serologiczne ul. Niepołomicka 23 Gdańsk
  • Realizacja e-commerce ul. Niepołomicka 23 Gdańsk

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Niepołomicka 23 w Gdańsku wykonywane są na podstawie próbki pobranej z krwi żylnej. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Niepołomickiej 23 w Gdańsku pozwala na oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG w celu potwierdzenia przebytego zachorowania na SARS-Cov-2. Realizacja e-commerce  w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Niepołomickiej 23 w Gdańsku daje pacjentom możliwość zakupu pakietu badań online na stronie e-sklepu korporacji Diagnostyka. Po zakupie badań przez internet konieczne jest umówienie terminu w placówce.

  Punkt Pobrań Niepołomicka Gdańsk — godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Niepołomicka 23 w Gdańsku możesz wykonać od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 do 12:00. Materiał do badań pobierany jest do godziny 11:30. Punkt pobrań na Niepołomickiej jest nieczynny w weekendy. Termin badania możesz ustalić w placówce lub poprzez kontakt telefoniczny albo mailowy:

  • Telefon: 502 268 948
  • Adres e-mail: bokTrojmiasto@diag.pl
  • Adres placówki: Niepołomicka 23 Gdańsk

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Niepołomicka 23 Gdańsk — jak dojechać?

  Punkt Gdańsk znajduje się w dzielnicy Łostowice, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Nowa Niepołomicka oraz Potoku Maćkowego. W pobliżu placówki diagnostycznej znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, dzięki czemu łatwo dojedziesz tu autobusem lub tramwajem miejskim. Klientom przyjeżdżającym samochodem, Punkt Diagnostyki Niepołomicka zapewnia miejsca postojowe oraz możliwość skorzystania z ogólnodostępnych parkingów miejskich.