Punkt Pobrań Diagnostyki

Gdańsk, ul. Polanki 117 (punkt wymazowy)

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 450
 • Adres e-mail: bokTrojmiasto@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn.-pt. 07:15-12:00 – tryb standardowy, w pozostałych godzinach tryb dyżurowy

  soboty i niedziele – tryb dyżurowy

  UWAGA! W trybie dyżurowym w pierwszej kolejności wykonywane są badania CITO dla szpitala, co może się wiązać z koniecznością dłuższego oczekiwania na pobranie w punkcie pobrań.
  Za utrudnienia przepraszamy.

   

  UWAGA! Dla badań WYMAZOWYCH w kierunku SARS-CoV-2 (antygenowe, RT-PCR, RT-LAMP) BEZWZGLĘDNIE wymagana wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr: 663 680 581. BADANIA WYMAZOWE SĄ REALIZOWANE TYLKO W DOSTĘPNYCH, UMÓWIONYCH WCZEŚNIEJ GODZINACH.

 • UWAGA! Dla badań WYMAZOWYCH w kierunku SARS-CoV-2 (antygenowe, RT-PCR, RT-LAMP) wymagana wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr: 663 680 581. BADANIA SĄ REALIZOWANE TYLKO W UMÓWIONYCH WCZEŚNIEJ, DOSTĘPNYCH GODZINACH.

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe