Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Gdańsk, ul. Polanki 117

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 450
 • Adres e-mail: bokTrojmiasto@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • Punkt Pobrań czynny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu:

   

   

  pn.-pt.: 07:15-12:00 – tryb standardowy, w pozostałych godzinach tryb dyżurowy

   

  soboty i niedziele: tryb dyżurowy

   

   

  UWAGA! W trybie dyżurowym w pierwszej kolejności wykonywane są badania CITO dla szpitala, co może się wiązać z koniecznością dłuższego oczekiwania na pobranie w punkcie pobrań.

   

  Za utrudnienia przepraszamy.

   

   

   

   

  UWAGA! Dla badań WYMAZOWYCH w kierunku SARS-CoV-2 (antygenowe, RT-PCR, RT-LAMP) BEZWZGLĘDNIE wymagana wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod nr: 663 680 581.
  BADANIA WYMAZOWE SĄ REALIZOWANE TYLKO W DOSTĘPNYCH, UMÓWIONYCH WCZEŚNIEJ GODZINACH.

 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki — Gdańsk ul. Polanki 117 (punkt wymazowy)

  Punkt Pobrań Diagnostyki na ulicy Polanki 117 w Gdańsku oferuje dostęp do kompleksowych badań w kierunku SARS CoV-2. W placówce możesz wykonać badania serologiczne, i wykonać test kasetowy na obecność przeciwciał SARS CoV-2 IgM IgG. Placówka pozwala także na wykonanie testu wymazowego SARS CoV-2 metodą RT-PCR oraz wykonanie badań wrażliwych. Placówka w Gdańsku realizuje e-commerce, dzięki czemu badania możesz zakupić wcześniej za pomocą e-sklepu. Do zakupów online zachęcają liczne akcje promocyjne. Placówka diagnostyczna  na ulicy Polanki 117 oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy ul. Polanki 117 Gdańsk
  • SARS CoV-2 badania serologiczne ul. Polanki 117 Gdańsk
  • SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz Polanki 117 Gdańsk
  • Badania wrażliwe Polanki 117 Gdańsk
  • Dostępna 24h Polanki 117 Gdańsk
  • Realizacja e-commerce ul. Polanki 117 Gdańsk

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Polanki 117 w Gdańsku wykonywane są na podstawie materiału pobranego z krwi żylnej. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Polanki 117 w Gdańsku pozwala na oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG i potwierdza przebycie choroby. Test SARS CoV-2 metoda RT-PCR pozwala na rozpoznanie infekcji w aktywnej fazie zachorowania. Badania wrażliwe w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Polanki 117 w Gdańsku obejmują badania krwi, kału oraz moczu. Obiekt jest czynny 24 h.

  Punkt Pobrań Polanki  Gdańsk — godziny otwarcia i kontakt (punkt wymazowy)

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Polanki 117 w Gdańsku możesz wykonać od poniedziałku do piątku w godzinach 07:15 do 12:00 w trybie standardowym oraz w pozostałych godzinach w trybie dyżurowym. W trybie dyżurowym placówka jest także otwarta w sobotę i w niedzielę — wówczas w pierwszej kolejności wykonywane są badania na CITO dla szpitala. Termin badania w trybie standardowym możesz ustalić w placówce, telefonicznie lub mailowo:

  • Telefon: 663 680 450
  • Adres e-mail: bokTrojmiasto@diag.pl
  • Adres placówki: Polanki 117 Gdańsk

  Badania wymazowe w kierunku SARS-CoV-2 (antygenowe, RT-PCR, RT-LAMP) wymagają wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod nr: 663 680 581.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Polanki 117 Gdańsk — jak dojechać?

  Punkt Gdańsk znajduje się w centralnej części Gdańska, nieopodal Uniwersytetu Gdańskiego oraz Szpitala Marynarki Wojennej. W pobliżu placówki diagnostycznej znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Klientom przyjeżdżającym samochodem, Punkt Diagnostyki Polanki  zapewnia miejsca postojowe.