Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Gostyń, ul. Starogostyńska 9

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 605 280 913
 • Telefon dodatkowy: 663 824 367
 • Adres e-mail: bokPoznan@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 10:30
 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Starogostyńska 9 Gostyń

  Regularne badanie krwi oraz moczu pozwala sprawdzić, w jakiej kondycji jest Twoje zdrowie, a także wykryć niektóre ze schorzeń we wczesnym etapie ich rozwoju. Pamiętając o profilaktyce, dbasz o swój organizm, dlatego Punkt Pobrań Diagnostyki warto odwiedzić przynajmniej raz do roku.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Starogostyńska 9 Gostyń – godziny otwarcia i dojazd

  Mieszkasz lub pracujesz w Gostyniu? A może regularnie podróżujesz do tego miasta? Czeka tam na Ciebie Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Starogostyńska 9 Gostyń. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 10:30, dlatego przed pracą czy szkołą zdążysz oddać materiał do analizy. Punkt mieści się w dogodnej lokalizacji, gdzie bez problemu dostaniesz się komunikacją, jak i samochodem. Jeśli zdecydujesz się na auto, w pobliżu bez problemu znajdziesz miejsca parkingowe.

  Punkt Pobrań ul. Starogostyńska 9 Gostyń jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Placówka przyjmuje nie tylko dorosłych, ale także dzieci, u których należy regularnie wykonywać badania ogólne: morfologię, badanie moczu czy mierzyć poziomu glukozy, aby śledzić, czy wszelkie parametry są właściwe, a w organizmie malucha nie zachodzą niepokojące zmiany.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Starogostyńska 9 Gostyń – jakie badania realizuje?

  A jakie badania dla dorosłych realizuje Punkt Pobrań Gostyń? Przede wszystkim podstawowe pakiety, takie jak badania moczu, które pozwala wykrywać m.in. choroby nerek czy zakażenia układu moczowo-płciowego, oraz krwi. Szczegółowy wykaz poznasz osobiście w placówce, przez telefon (numer do Punktu Pobrań na ulicy Starogostyńskiej 9 w Gostyniu to 605 280 913) lub e-mailowo (bokPoznan@diag.pl). Możesz zdecydować się na pakiety dedykowane cukrzykom, alergikom, kobietom w ciąży, seniorom czy osobom z chorobami tarczycy – wykonasz je bez skierowania od lekarza.

  Jeśli nie wiesz, na jaki rodzaj badań się zdecydować, odwiedź Punkt Pobrań ul. Starogostyńska 9 Gostyń, gdzie czekają na Ciebie doświadczeni oraz wykwalifikowani pracownicy. Odpowiedzą na Twoje pytania, wyjaśnią, w jaki sposób przygotować się do badań oraz zadbają o Twój komfort podczas pobierania materiału do analizy. W Punkcie możesz także wyrobić Kartę Stałego Klienta, aby móc korzystać z atrakcyjnych zniżek na badania.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Starogostyńska 9 Gostyń to jeden z wielu adresów placówek Diagnostyka w tym mieście. Sprawdź pozostałe lokalizacje i odwiedź ośrodek, by pod okiem profesjonalistów, szybko i w komfortowych warunkach wykonać odpowiednie badania. Zadbaj o swoje zdrowie oraz zdrowie Twoich najbliższych!