Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Jarocin, ul. Magnoliowa 1

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 217
 • Adres e-mail: bokPoznan@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 11:00
 • Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:

  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Magnoliowa 1 Jarocin

  Profilaktyka zdrowia to nasza misja. Nasz Punkt Pobrań Diagnostyki powstał z myślą o pacjentach, którzy regularnie chcą wykonywać badania diagnostyczne lub chorują na coś przewlekle i muszą kontrolować swoje zdrowie. Niezależnie od tego, czy odczuwasz nieprzyjemne symptomy, czy chcesz tylko sprawdzić swój stan organizmu, odwiedź nasz Punkt Pobrań Diagnostyki Magnoliowa 1 Jarocin.

  W naszej placówce możesz liczyć na pełne zaangażowanie oraz troskę o każdego pacjenta. Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa, aby badania diagnostyczne były wykonywane w sterylnych i komfortowych warunkach. Wszystko to w trosce o naszych pacjentów. Przy każdym badaniu znajdziesz też informację o potrzebnym skierowaniu, a także przygotowaniu do wizyty w naszej placówce. Dzięki temu zaoszczędzisz czas oraz będziesz wiedzieć, na co możesz liczyć w ramach badań.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Magnoliowa 1 Jarocin – jakie badania realizuje?

  Nasz katalog badań to nie tylko gotowe parametry do wyboru. To także gotowe e-pakiety, które zostały przemyślane i opracowane przez naszych lekarzy i diagnostów. Możesz go kupić zarówno sobie, jak i komuś bliskiemu w ramach prezentu. Nie ma nic ważniejszego niż troska o zdrowie.

  Punkt Pobrań Magnoliowa 1 Jarocin to miejsce, w którym zrealizujesz wiele badań. Wśród nich są: morfologia krwi, mocz, kał, glukoza, lipidogram, próby wątrobowe czy też OB. Nasi pacjenci mogą liczyć również na kontrolę parametrów istotnych dla chorób nerek, przewodu pokarmowego, sercowo-naczyniowych oraz tarczycy. Wykonujemy badania z zakresu hematologii, dietetyki, mikrobiologii, odporności i toksykologii. Odwiedzają nas pacjentki w ciąży oraz chorzy na cukrzycę. W naszym katalogu znajdziesz także badania w kierunku zaburzeń płodności.

  Jeśli chcesz wykonać test kasetkowy w kierunku SARS CoV-2, odwiedź Punkt Pobrań Magnoliowa 1 Jarocin. W naszej ofercie są też badania serologiczne, które mają na celu zidentyfikować przeciwciała. W naszej placówce realizujemy program Profilaktyka 40 PLUS. Dzięki temu, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, mogą wykonać podstawowe badania w celu kontroli swojego zdrowia po 40. roku życia.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Magnoliowa 1 Jarocin – godziny otwarcia i kontakt

  Aby odwiedzić naszą placówkę, możesz zamówić wszystkie badania online i zapłacić za nie internetowe. To komfortowe rozwiązanie dla naszych pacjentów. Jeśli nie wiesz, co dokładnie chcesz zbadać, zapoznaj się z gotowymi e-pakietami. Nasza placówka czynna jest od godziny 7:00 do 11:00. Jednak nie jest to jedyny punkt pobrań. Jarocin to tylko jedna z miejscowości, w której działamy. Zapoznaj się z całą listą i odwiedź placówkę najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.