Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Jastrzębie Zdrój, al. Jana Pawła II 7

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 32 476 26 57
 • Adres e-mail: bokslask2@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 12:00
 • Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:

  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki — Jastrzębie-Zdrój Jana Pawła II 7

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Jana Pawła II 7 w Jastrzębiu-Zdroju daje  możliwość wykonania nieinwazyjnych testów prenatalnych NIPT pozwalających na wczesne wykrycie wad płodu oraz płci dziecka. W placówce wykonasz także badania w kierunku SARS CoV-2, jak badania serologiczne lub test kasetkowy pozwalający na jakościowe oznaczenie  przeciwciał  IgM IgG. W punkcie pobrań diagnostyki wykonasz także badania wrażliwe oraz skorzystasz m z bezpłatnych badań  realizowanych w ramach rządowego programu Profilaktyka 40 Plus. W placówce możesz zrealizować badania kupione online na stronie korporacji Diagnostyka. Do zakupów przez Internet zachęcają liczne akcje promocyjne oraz atrakcyjne ceny badań. Placówka na Jana Pawła II 7 oferuje:

  • Nieinwazyjne testy prenatalne NIPT Jana Pawła II 7 Jastrzębie-Zdrój
  • Badania wrażliwe Jana Pawła II 7 Jastrzębie-Zdrój
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Jana Pawła II 7 Jastrzębie-Zdrój
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Jana Pawła II 7 Jastrzębie-Zdrój
  • Realizacja programu Profilaktyka 40 PLUS Jana Pawła II 7 Jastrzębie-Zdrój

  Nieinwazyjne testy prenatalne NIPT w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Jana Pawła II 7 w Jastrzębiu-Zdroju wykonuje się na podstawie pobranej próbki krwi matki w celu wykrycia wad chromosomalnych u płodu. Badania wrażliwe w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy  Jana Pawła II 7 w Jastrzębiu-Zdroju obejmują badania krwi, kału oraz moczu. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Jana Pawła II 7 w Jastrzębiu-Zdroju pozwala na jakościowe oznaczenie j przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Jana Pawła II 7 w Jastrzębiu-Zdroju wykonywane są z krwi żylnej. Program Profilaktyka 40 PLUS w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Jana Pawła II 7 w Jastrzębiu-Zdroju to pakiet bezpłatnych badań, których celem jest diagnostyka częstych problemów zdrowotnych po 40 roku życia.

  Punkt Pobrań Jastrzębie-Zdrój — godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Jana Pawła II 7 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 12:00. Godziny przyjęć pacjentów z programu Profilaktyka 40 Plus mogą się różnić.

  • Telefon: 32 476 26 57
  • Adres e-mail: bokslask2@diag.pl

  Punkt Pobrań Diagnostyki al. Jana Pawła II 7 Jastrzębie-Zdrój — jak dojechać?

  Punkt Jastrzębie-Zdrój zlokalizowany jest przy alei Jana Pawła II, na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2. Łatwy dojazd zapewnia komunikacja miejska oraz ogólnodostępne parkingi z miejscami postojowymi dla samochodów.