Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Jędrzejów, ul. 3-Go Maja 59

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 372
  w godzinach pracy Punktu Pobrań
 • Telefon dodatkowy: 41 386 10 07
  w godzinach pracy Punktu Pobrań
 • Adres e-mail: bokKielce@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 15:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 11:30
 • sb.: 07:30 - 11:30
 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. 3 Maja Jędrzejów

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. 3-go Maja, Jędrzejów zajmuje się pełnym zakresem badań diagnostycznych. Możesz wykonać tutaj badanie serologiczne na SARS CoV-2, a także test kasetkowy na SARS CoV-2.

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. 3-go Maja, Jędrzejów – godziny otwarcia i dojazd

  Punkt Pobrań, Jędrzejów, jest otwarty godzinach od 7:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku, a pobranie materiału do badania możliwe jest do godziny 11:30 od poniedziałku do piątku. Jędrzejów oferuje w tym obszarze możliwość poruszania się za pomocą różnego rodzaju środków transportu publicznego, a w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych. Jeśli podróżujesz samochodem, w okolicy znajdziesz kilka ogólnodostępnych parkingów, takich jak bezpłatny parking przy ulicy Ogrodowej 16.

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. 3-go Maja, Jędrzejów – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań Diagnostyki realizuje też badania wrażliwe, takie jak badanie kału, badanie moczu, pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli czy inne. Punkt Pobrań, ul. 3-go Maja, Jędrzejów realizuje również e-commerce i jest przyjazny dzieciom.

  Oprócz tego placówka Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. 3-go Maja, Jędrzejów wykonuje wszystkie standardowe badania. Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. 3-go Maja, Jędrzejów prowadzi pełną ofertą badań podstawowych. Wśród najpopularniejszych można wyróżnić:

  • żelazo – pomiar stężenia tego pierwiastka w surowicy krwi, niezbędny do diagnozy niedoboru lub nadmiaru żelaza w organizmie i wdrożenia odpowiedniego leczenia,
  • badanie moczu – w kierunku rozmaitych chorób nerek i układu moczowego, a także innych nieprawidłowości metabolicznych ze strony organizmu. Pozytywne wyniki mogą wskazywać na choroby wątroby lub cukrzycę,
  • pełne badanie krwi – przesiewowa morfologia krwi to jedno z najpopularniejszych badań wykonywanych w punktach pobrań. Co istotne, w trosce o komfort pacjentów obecnie czas oczekiwania na wyniki to około 1 dnia, co pozwala na szybką diagnozę. Badanie obejmuje jakościową oraz ilościową ocenę składu i morfologii krwi obwodowej. Ma ono zastosowanie profilaktyczne oraz diagnostyczne,
  • glukoza i inne badania dla osób cierpiących na cukrzycę typu I i typu II,
  • pomiar wskaźnika OB – popularne badanie przesiewowe, pozwalające na wykrywanie stanów zapalnych w organizmie, związanych ze zmianami stężenia białek we krwi.

  Punkt Pobrań, ul. 3-go Maja, Jędrzejów to dobry adres, jeżeli zależy Państwu na profesjonalnej obsłudze, fachowym personelu oraz szybkim otrzymaniu swoich wyników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą badań. Szczególnie polecamy profilaktykę, która umożliwia stałe kontrolowanie swojego stanu zdrowia oraz zapobieganie ewentualnemu rozwojowi niebezpiecznych schorzeń.