Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Kielce, ul. Jagiellońska 74

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 661 914 817
 • Telefon dodatkowy: 41 368 73 03
 • Adres e-mail: bokkielce@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 18:00
 • sb.: 08:00 - 12:00
 • Możliwość umówienia się na pobranie wymazów ginekologicznych (cytologii etc.) – tel. 661 910 141.

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Jagiellońska 74 Kielce

  Punkt Pobrań, ul. Jagiellońska, Kielce to placówka, która zajmuje się pełnym zakresem badań diagnostycznych. Możesz wykonać tutaj badanie serologiczne na SARS CoV-2, antygenowe szybkie testy (wymaz) na SARS CoV-2, antygenowe testy na SARS CoV-2, a także test kasetkowy na SARS CoV-2.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Jagiellońska 42 Kielce – godziny otwarcia

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Jagiellońska, Kielce przyjmuje pacjentów w godzinach od 7:00 do 13:00 od poniedziałku do piątku – wówczas można wykonać wszystkie niezbędne badania, jednak pobranie wymazów z nosa, gardła i nosogardzieli możliwe jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 13:00. Ważną informacją dla wielu osób jest to, że Punkt Pobrań Diagnostyki jest czynny również w soboty od godziny 8:00 do 12:00.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Jagiellońska 42 Kielce – jakie badania realizuje?

  Można również wykonać badania wrażliwe, takie jak badanie kału, badanie moczu, wymazy ginekologiczne, pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli, nieinwazyjne testy prenatalne NIPT czy inne. Kompleksowy Punkt Pobrań, ul. Jagiellońska, Kielce daje także możliwość umówienia się na pobranie wymazów ginekologicznych i cytologii dla kobiet.

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Jagiellońska, Kielce realizuje także program Profilaktyka 40 PLUS. Profilaktyka 40 PLUS jest to program, który zakłada realizację badań diagnostycznych w formie pakietów dedykowanych oddzielnie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oraz pakietu wspólnego. Głównym celem, jaki przyświeca programowi, jest profilaktyka chorób ze względu na obniżoną chęć zgłaszania się do lekarzy w 2020 r. w związku z sytuacją epidemiologiczną. Bardzo dużo chorób, przede wszystkim w swoim początkowym stadium rozwoju, nie wykazuje żadnych niepokojących objawów.

  Warto pamiętać, że przez profilaktyczne badanie można wykryć chorobę bardzo wcześnie i tym samym uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia, które może stanowić konsekwencję zbyt późnej diagnozy. Punkt Pobrań Kielce realizuje także badania zakupione w e-sklepie. To doskonała opcja dla osób, które szukają promocyjnych cen dla konkretnych kompleksowych pakietów badań. Placówka jest także przyjazna dzieciom, dzięki odpowiednio wyszkolonemu, uprzejmemu personelowi.

  Oprócz tego placówka wykonuje wszystkie standardowe badania. Będąc w Dąbrowie Górniczej, możesz wykonać badanie z oddanych próbek moczu, kału oraz krwi. Zachęcamy także do zapoznania się z gotowymi pakietami badań, które są dedykowane konkretnym grupom pacjentów. Warto zainteresować się profilaktyczną analizą dla kobiet w ciąży, dla osób na diecie bezmięsnej, a także dla osób zmagających się z cukrzycą lub podejrzewających u siebie niedoczynność (lub nadczynność tarczycy).

  Kielce oferują w tym obszarze możliwość poruszania się za pomocą różnego rodzaju środków transportu publicznego, a w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych. Jeśli podróżujesz samochodem, w okolicy znajdziesz kilka ogólnodostępnych parkingów, takich jak, chociażby Parking Ogród Botaniczny.