Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Leszno, ul. Niepodległości 21/27

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 871
 • Adres e-mail: bokPoznan@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 13:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 10:30
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Niepodległości 21/27, Leszno

  Punkt Pobrań Leszno to miejsce, w którym realizowane są testy na obecność wirusa SARS CoV-2, takie jak test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG, czy badania serologiczne. Dzięki chęci dopasowania do potrzeb wszystkich pacjentów placówka realizuje rozwiązania e-commerce pozwalające na szybkie i łatwe umówienie wizyty oraz odebranie wyników badań w formie on-line.

  Punkt Pobrań ul. Niepodległości Leszno – godziny otwarcia

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Niepodległości, Leszno czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-13:00, a pobieranie materiałów odbywa się do godziny 10:30. Dodatkowo w placówce można wykonać podstawowe badania, takie jak badanie krwi, moczu i kału, które poddawane są analizie lekarskiej. Punkt Pobrań Diagnostyki wykonuje badania refundowane przez NFZ wraz ze skierowaniem od lekarza specjalisty lub lekarza rodzinnego. Czas oczekiwania na wyniki wynosi ok. 24 godziny, dzięki czemu pacjenci mogą szybko zaznajomić się z analizą poddawanej próbki.

  Punkt Pobrań ul. Niepodległości Leszno – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań, ul. Niepodległości, Leszno realizuje test kasetkowy SARS CoV 2-IgG, czyli test immunochromatograficzny do szybkiego, jakościowego i zróżnicowanego wykrywania przeciwciał IgG i IgM na koronawirusach. Warto zaznaczyć, że zapewnia on wyłącznie wstępny wynik i nie diagnozuje ostatecznie obecności koronawirusa. Dzięki temu można szybko wykryć źródło zakażeń i skierować pacjenta na bardziej zaawansowane badania.  Wyniki badania uzyskiwane są z pełnej próbki ludzkiej krwi, osocza i surowicy.

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Niepodległości, Leszno wykonuje również badania serologiczne pod kątem SARS CoV-2. Badania mają na celu zidentyfikowanie przeciwciała anty-SARS-CoV-2, które wykształciły się po kontakcie z wirusem. W tym przypadku również wykrycie przeciwciał nie potwierdza zakażenia koronawirusem, ani nie wyklucza jego obecności. Dodatni wynik może świadczyć o przebytym niedawno zakażeniu wirusem lub oznaczać aktualnie trwającą infekcję. Wtedy w organizmie pojawią się przeciwciała IgM.

  W Punkcie Pobrań, ul. Niepodległości, Leszno dba się o najwyższą jakość wykonywanych usług, dlatego personel zwraca szczególną uwagę na kontrolę poprawności wydawanych wyników. Realizowane jest to zgodnie z zasadami, które obowiązuje w każdym laboratorium. Dzięki odpowiedniemu systemowi jakości, a także wieloletniemu doświadczeniu zespołu diagnostów laboratoryjnych i techników analityki, wyniki badań są zgodne z obowiązującymi standardami.