Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Łuków, ul. Pastewnik 2

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 684 971
  w godzinach pracy Punktu Pobrań
 • Adres e-mail: bokLublin@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 11:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 10:30
 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Pastewnik 2 Łuków

  Punkt Pobrań, ul. Pastewnik, Łuków to miejsce, w którym można wykonać badania serologiczne SARS CoV-2 i testy kasetkowe SARS CoV-2 IgM IgG.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Pastewnik Łuków – godziny otwarcia

  Placówka czynna jest w godzinach 07:00-11:00, a pobieranie materiałów odbywa się do godziny 10:30.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Pastewnik Łuków – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań Łuków przeprowadza badania serologiczne pod kątem SARS CoV-2 mają za zadanie zidentyfikować przeciwciała anty-SARS-CoV-2, które wykształciły się po kontakcie z wirusem. Warto wiedzieć, że ich wykrycie nie potwierdza zakażenia koronawirusem, ani nie wyklucza jego obecności. Dodatni wynik testu może świadczyć o przebytym niedawno zakażeniu wirusem SARS CoV-2 lub oznaczać trwającą infekcję, w tym przypadku w organizmie pojawią się przeciwciała IgM.

  W Punkcie Pobrań, ul. Pastewnik, Łuków można skorzystać też z testu kasetkowego SARS CoV 2-IgG, czyli testu immunochromatograficznego do szybkiego, jakościowego i zróżnicowanego wykrywania przeciwciał IgG i IgM na koronawirusach. Wyniki uzyskuje się z pełnej próbki ludzkiej krwi, osocza i surowicy. Takie badania zapewnia wyłącznie wstępny wynik i nie diagnozuje ostatecznie obecności koronawirusa. Dzięki niemu można za to niezwłocznie wykryć źródło zakażeń i skierować pacjenta na bardziej zaawansowane badania.

  Dodatkowo Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Pastewnik, Łuków zapewnia możliwość skorzystania z badań standardowych, takich jak analiza krwi, moczu, czy kału. Punkt Pobrań Diagnostyki realizuje także zlecenia refundowane przez NFZ, dzięki czemu w placówce można wykonać część badań całkowicie bezpłatnie, posiadając jedynie odpowiednie skierowanie od lekarza rodzinnego lub specjalisty. Czas oczekiwania na wyniki wynosi ok. 24 godziny.

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Pastewnik, Łuków bierze udział w programie „DIAGnozujemy-DBAMY”, który polega na systematycznym wykonywaniu badań na obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2 dla pracowników, również tych powracających na miejsca pracy. Program składa się z pakietu badań serologicznych, które identyfikują przeciwciała anty-SARS-CoV-2 według autorskiego algorytmu opracowanego przez specjalistów DIAGNOSTYKI. Procedury są skierowane do wszystkich przedsiębiorstw i organizacji, które rozważają powrót pracowników z trybu pracy zdalnej lub w miejscu pracy konieczna jest potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego. Dotyczy to zwłaszcza podmiotów, których pracownicy są narażenia na kontakt z nosicielami koronawirusa. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Punktu Pobrań w Łukowie!