Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Myślenice, ul. Drogowców 5

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 399 360
  Infolinia Centralna
 • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 14:30
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 14:00
 • Pacjentów ze skierowaniami zapraszamy od pn. do pt.

   

  Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:

  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Myślenice Drogowców 5

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Drogowców 5 w Myślenicach oferuje pełen zakres badań wrażliwych, wymazy ginekologiczne, badania serologiczne w kierunku SARS CoV-2 wraz z testem kasetowym oraz pozostałe wymazy z gardła, nosa oraz gardzieli. W placówce możesz także skorzystać z badań  realizowanych w ramach programu Profilaktyka 40 Plus.  Obiekt jest przyjazny dzieciom oraz realizuje e-commerce, co oznacza,że w placówce możesz zrealizować pakiet badań zakupionych w e-sklepie. Do takiego rozwiązania zachęcają liczne akcje promocyjne organizowane przez korporację Diagnostyka. Punkt Pobrań oferuje:

  • Badania wrażliwe Drogowców 5 Myślenice
  • Wymazy ginekologiczne Drogowców 5 Myślenice
  • Pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli Drogowców 5 Myślenice
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Drogowców 5 Myślenice
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Drogowców 5 Myślenice
  • Realizacja programu Profilaktyka 40 PLUS Drogowców 5 Myślenice
  • Obiekt przyjazny dzieciom Drogowców 5 Myślenice

  Badania wrażliwe w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Drogowców 5 w Myślenicach obejmują badania krwi, kału oraz moczu.  Wymazy ginekologiczne umożliwiają szybkie zdiagnozowanie stanu zapalnego, zakażenia oraz ogólną ocenę biocenozy pochwy. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Drogowców 5 w Myślenicach polega na jakościowym oznaczeniu przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Drogowców 5 w Myślenicach wykonywane są z krwi żylnej i na zasadzie testu płytkowego.

  Program Profilaktyka 40 PLUS w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Drogowców 5 w Myślenicach to pakiet bezpłatnych badań, których celem jest diagnostyka w zakresie najczęściej występujących problemów zdrowotnych po 40 roku życia.

  Punkt Pobrań Drogowców Myślenice – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Drogowców 5 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 14:30. Pobieranie materiałów odbywa się do godziny 14:00. Na badania możesz umówić się na miejscu, telefonicznie lub mailowo:

  • Infolinia regionalna: 799 399 361
  • Adres e-mail: bokKrakow@diag.pl

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Drogowców 5 Myślenice  – jak dojechać?

  Punkt Myślenice zlokalizowany jest nieopodal Zakopianki będącej, główną drogą dojazdową do  miasta. Nieopodal znajduje się przystanek busów. Punkt Diagnostyki Drogowca oferuje także swoim klientom ogólnodostępne parkingi z miejscami postojowymi dla samochodów.