Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Nowa Sól, ul. Aleksandra Fredry 2

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 68 352 48 36
 • Adres e-mail: bokzielonagora@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 08:00 - 12:00
 • Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:

  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Aleksandra Fredry 2 Nowa Sól

  Nasz Punkt Pobrań Diagnostyki powstał z wielką misją dla pacjentów, a mianowicie promujemy profilaktykę zdrowia. Zachęcamy do regularnych badań diagnostycznych, które mogą przełożyć się na szybsze wykrycie choroby, a co za tym idzie, mniejsze ryzyko ciężkich powikłań. Nasza oferta skierowana jest także do pacjentów, którzy chorują przewlekle i potrzebują stałej kontroli pewnych parametrów.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Aleksandra Fredry 2 Nowa Sól to miejsce, w którym możesz liczyć na przyjemną i miłą atmosferę. Personel dba o to, aby badania odbywały się w bezpiecznych i sterylnych warunkach. Wszystko to w trosce o zdrowie naszych pacjentów. Na naszej stronie internetowej znajdziesz też informację o tym, czy potrzebujesz skierowanie oraz jak się przygotować do konkretnego badania. Dzięki temu znacznie zaoszczędzisz czas i będziesz spokojniejszy.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Aleksandra Fredry 2 Nowa Sól – jakie badania realizuje?

  Nasz katalog badań to szereg parametrów do wyboru. Możesz je samodzielnie łączyć, ale to nie jest jedyna opcja. W naszej ofercie są też gotowe e-pakiety, przemyślane i opracowane przez lekarzy oraz diagnostów. Dzięki temu możesz je wręczyć komuś bliskiemu, np. jako prezent. To piękny gest, który ma na celu troskę o zdrowie.

  Punkt Pobrań Aleksandra Fredry 2 Nowa Sól to placówka, w której skontrolujesz podstawowe parametry, takie jak kreatyninę, wapń, żelazo, OB czy ferrytynę. Wykonasz też morfologię krwi oraz badanie moczu i kału. W naszej placówce wykonujemy również testy kasetkowe w kierunku koronawirusa, ale nie tylko. Badamy również stężenie przeciwciał specyficznych dla SARS CoV-2. Przyjmujemy pacjentów, którzy chcą przebadać się w kierunku chorób różnego pochodzenia, np. cukrzycy, wątroby, przewodu pokarmowego czy nowotworów. Sprawdzamy również parametry, które mają wpływ na układ krzepnięcia, a także hormony w organizmie.

  Realizujemy także program Profilaktyka 40 PLUS skierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. W przyjemnych warunkach wykonujemy wszystkie badania diagnostyczne, dzięki którym można sprawdzić ogólny stan swojego zdrowia.

  Punkt Pobrań Aleksandra Fredry 2 Nowa Sól – godziny otwarcia

  Wszystkie wymienione badania oraz inne, dostępne w naszej ofercie, możesz zamówić online. Zamówienie opłacisz online lub na miejscu, w zależności od tego, jaka opcja jest dla Ciebie najwygodniejsza. Następnie trzeba odwiedzić nasz Punkt Pobrań Aleksandra Fredry 2 Nowa Sól. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-12:00. Znajduje się na jednej z głównych ulic, dlatego bez problemu do niego trafisz, a także zaparkujesz auto.

  Wyniki możesz odczytać w swoim indywidualnym profilu pacjenta, który znajdziesz w serwisie internetowym. Możesz też odwiedzić punkt pobrań. Nowa Sól to nie jest jedyne miasto, w którym promujemy profilaktykę. Warto sprawdzić listę punktów w całej Polsce.