Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Ozorków, ul. Zgierska 98

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 685 554
 • Adres e-mail: bokLodz@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 12:00
 • sb.: 08:00 - 11:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Ozorków Zgierska 98

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Zgierska 98 w Ozorkowie oferuje pełny zakres badań serologicznych w kierunku SARS CoV-2 oraz możliwość wykonania testu kasetowego SARS CoV-2 IgM IgG pozwalającego na wykrycie obecności przeciwciał. Placówka pobiera także pozostałe wymazy z gardła, nosa oraz gardzieli, umożliwiając skuteczną diagnostykę i wczesne wykrycie potencjalnych problemów zdrowotnych. Punkt Pobrań Zgierska 98 jest realizuje e-commerce, dzięki czemu w placówce możesz umówić pakiet badań kupionych online za pośrednictwem sklepu internetowego. Do zakupów w e-sklepie zachęcają liczne akcje promocyjne i korzystne ceny. Punkt Pobrań Ozorków oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Zgierska 98 Ozorków
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Zgierska 98 Ozorków
  • Pozostałe wymazy z gardła, nosa, nosogardzieli Zgierska 98 Ozorków
  • Obiekt realizuje e-commerce Zgierska 98 Ozorków

  Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Zgierska 98 w Ozorkowie pozwala na jakościowe oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG oraz potwierdzenie przebytego zachorowania. Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Zgierska 98 w Ozorkowie wykonywane są na podstawie materiału pobranego z krwi żylnej.  Pozostałe wymazy z nosa, gardła i nosodardzieli w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Zgierska 98 w Ozorkowie wykonywane są w celu wielokierunkowej diagnostyki. Realizacja e-commerce w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Zgierska 98 w Ozorkowie polega na możliwości zrealizowania w placówce pakietu badań kupionych online na stronie korporacji.

  Punkt Pobrań Zgierska Ozorków – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Zgierska 98 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 12:00. Pobieranie materiałów odbywa się w godzinach otwarcia placówki. Obiekt jest nieczynny w weekendy. Na badania możesz umówić się telefonicznie, mailowo lub na miejscu:

  • Telefon: 663 685 554
  • Adres e-mail: bokLodz@diag.pl

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Zgierska 98 Ozorków  – jak dojechać?

  Punkt Zgierska 98 zlokalizowany jest przy ulicy Gdańskiej, jednej z głównych ulic  Ozorkowa, łączącej Zgierz z Włocławkiem. Dogodny dojazd zapewnia komunikacja miejska oraz liczne busy, kursujące z okolicznych miejscowości. Punkt Diagnostyki w Ozorkowie oferuje klientom miejsca dedykowane postojowe dla samochodów oraz możliwość skorzystania z licznych ogólnodostępnych parkingów.