Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Pruszcz Gdański, ul. Cicha 12

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 58 500 85 58
 • Adres e-mail: bokTrojmiasto@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 06:30 - 14:00
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 13:30
 • sb.: 07:00 - 11:30
 • sb. pobranie mat. do: 11:00
 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Cicha 12 Pruszcz Gdański

  Punkt Pobrań Diagnostyki to jeden z punktów na naszej zdrowotnej mapie, w którym wykonasz wszystkie podstawowe badania diagnostyczne. Ponadto skontrolujesz swój organizm, niezależnie od tego, czy chorujesz na coś przewlekle, czy nie odczuwasz żadnych dolegliwości. Pamiętaj o tym, że profilaktyka jest niesamowicie ważna. Dzięki niej możesz uniknąć ciężkich powikłań, bo choroba zostanie odpowiednio wcześnie wykryta. Zadbaj o swoje zdrowie i postaw na badania diagnostyczne wykonywane w bezpiecznych oraz komfortowych warunkach.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Cicha 12 Pruszcz Gdański – jakie badania realizuje?

  Chcesz odwiedzić Punkt Pobrań Diagnostyki Cicha 12 Pruszcz Gdański? W naszym katalogu znajdziesz kontrolę konkretnych parametrów, ale nie tylko. Dostępne są także specjalne e-pakiety dostosowane do potrzeb pacjentów. Dzięki temu nie musisz samodzielnie łączyć poszczególnych badań. E-pakiety zostały stworzone przez naszych diagnostów oraz lekarzy, którzy dbają o zdrowie pacjentów.

  W katalogu badań znajdziesz morfologię krwi, badania krwi i moczu, glukozy, PT, lipidogramu, OB czy CRP. Kontrolujemy również bardziej specyficzne parametry, istotne dla wielu schorzeń. Badamy pacjentów pod kątem alergologii, diagnostyki prenatalnej, cukrzycy, hematologii czy dietetyki i suplementacji. Odwiedzają nas pacjenci, którzy chcą skontrolować swój stan zdrowia w zakresie chorób tarczycy, wątroby, układu krzepnięcia, zaburzeń płodności czy toksykologii.

  W trosce o naszych pacjentów wykonujemy także badania serologiczne dotyczące koronawirusa. Identyfikujemy przeciwciała specyficzne dla SARS CoV-2. Z tego badania najczęściej korzystają osoby zaszczepione lub ozdrowieńcy.

  Punkt Pobrań Cicha 12 Pruszcz Gdański to także miejsce, w którym realizujemy program Profilaktyka 40 PLUS. Ma to na celu zbadać zarówno kobiety, jak i mężczyzn, w kierunku najczęstszych chorób w tym wieku, które mogą nie dawać żadnego symptomu. Wszystkie badania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem oraz w bezpieczny sposób.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Cicha 12 Pruszcz Gdański – godziny otwarcia i kontakt

  Punkt Pobrań Cicha 12 Pruszcz Gdański jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 14:00. Materiał pobieramy do 13:30. Mamy również czynne w soboty od 7:00 do 11:30, z czego pobieranie materiału trwa do 11:00. Wyniki możesz odebrać stacjonarnie albo odczytać je w serwisie internetowym, na indywidualnym koncie pacjenta.

  W naszej placówce panuje miła atmosfera. Personel dba o każdego pacjenta, dlatego odpowie na wszelkie pytania. Poza tym badania wykonywane są w komfortowych warunkach. Jeśli chcesz, możesz także sprawdzić nasz inny punkt pobrań. Pruszcz Gdański nie jest jedynym miastem, w którym wykonasz badania profilaktyczne. Sprawdź inne placówki, bliżej Twojego miejsca zamieszkania.