Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Rokietnica, ul. Koszycy 15

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 217
 • Adres e-mail: bokPoznan@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 12:00
 • sb.: 07:00 - 12:00
 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki Koszycy 15 Rokietnica

  Każdy dzień jest dobry na to, aby zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Profilaktyka jest niesamowicie ważna i z tym przesłaniem powstał nasz Punkt Pobrań Diagnostyki, który znajduje się blisko Twojego miejsca zamieszkania. Badania możesz zamówić online, a następnie odwiedzisz placówkę i wykonasz je w profesjonalnych oraz przyjemnych warunkach. Niezależnie od tego, czy interesują Cię specjalistyczne parametry do przebadania, czy może chcesz wykonać regularną kontrolę swojego stanu zdrowia, znajdziesz tu wsparcie. Przy każdym badaniu znajdziesz informację, dzięki której odpowiednio się do niego przygotujesz.

  Punkt Pobrań Diagnostyki Koszycy 15 Rokietnica – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań Diagnostyki Koszycy 15 Rokietnica to miejsce, w którym wykonujemy szereg różnego rodzaju badań, zarówno podstawowych, jak i bardziej specjalistycznych. W katalogu są: morfologia krwi, badanie moczu i kału, próby wątrobowe, kontrola wapnia, żelaza i kreatyniny, ale nie tylko. Badamy także pacjentów w kierunku chorób tarczycy, trzustki, wątroby, cukrzycy oraz nerek. Odwiedzają nas także kobiety w ciąży, które chcą regularnie kontrolować swoje zdrowie. Wykonujemy także testy w kierunku koronawirusa, aby zidentyfikować przeciwciała IgM i IgG specyficznych dla SARS-CoV-2.

  Punkt Pobrań Koszycy 15 Rokietnica – godziny otwarcia i kontakt

  Jak to działa? Na naszej stronie internetowej znajdziesz katalog badań, z którego możesz wybrać, jakie parametry Cię interesują. Możesz za nie zapłacić online lub na miejscu. Następnie odwiedzasz Punkt Pobrań Koszycy 15 Rokietnica i wykonujesz zlecone badania. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 11:00 i w soboty, w tych samych godzinach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz liczyć na wsparcie ze strony personelu pod numerem telefonu 663 680 217. Punkt Pobrań Koszycy 15 Rokietnica to miejsce, w którym będą czekać na Ciebie wyniki badań, ale możesz je również skontrolować online.

  W naszej placówce zależy nam na tym, aby pacjenci czuli się komfortowo oraz bezpiecznie. Z kolei w naszym katalogu znajdziesz gotowe pakiety, przeznaczone dla osób niezależnie od wieku oraz płci. Możesz je kupić zarówno dla siebie, jak i dla kogoś bliskiego w postaci vouchera. E-pakiety, np. kontrola zdrowia w zakresie odporności, to gotowe zestawienia badań, dlatego nie musisz się martwić o konkretne parametry do wyboru. Wybierz takie badania, które interesują Cię najbardziej, a następnie odwiedź Punkt Pobrań. Rokietnica to nie jest jedyne miejsce, w którym znajduje się nasza placówka.