Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Rumia, ul. Katowicka 16

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 503 949 485
 • Adres e-mail: bokTrojmiasto@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 14:30
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 11:00
 • sb.: 08:00 - 12:00
 • sb. pobranie mat. do: 11:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Katowicka 16 Rumia

  Doskonale wyposażony Punkt Pobrań, ul, Katowicka, Rumia to miejsce, do którego mogą się zgłosić pacjenci, chcąc wykonać standardowy zestaw badań ze skierowaniem lekarskim lub zrobić niezbędne testy na SARS CoV-2. Placówka realizuje również program „Profilaktyka 40 PLUS”, który wspiera badania profilaktyczne, by móc jak najszybciej zdiagnozować rozwijającą się chorobę i podjąć skuteczne leczenie. Dodatkowo Punkt Pobrań Rumia realizuje badania e-commerce, współpracując z przedsiębiorcami, aby zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy.

  Punkt Pobrań ul. Katowicka Rumia – godziny otwarcia

  Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-14:30 a pobieranie materiałów odbywa się do godziny 11:00. Aby zapewnić pacjentom odpowiednią elastyczność, Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Katowicka, Rumia czynny jest również w soboty w godzinach 08:00-12:00, a pobieranie materiałów odbywa się do godziny 11:00.

  Punkt Pobrań ul. Katowicka Rumia – jakie badania realizuje?

  Dostępne w Punkcie Pobrań Diagnostyki badania serologiczne pod kątem SARS CoV-2 mają za zadanie zidentyfikować przeciwciała anty-SARS-CoV-2, które wykształciły się po kontakcie z wirusem. Wykrycie przeciwciał nie potwierdza zakażenia koronawirusem, ani nie wyklucza jego obecności. Dodatni wynik może świadczyć o przebytym niedawno zakażeniu wirusem lub oznaczać trwającą infekcję. Podobnie w przypadku testu kasetkowego SARS CoV 2-IgG, który realizuje Punkt Pobrań, ul. Katowicka, Rumia. To immunochromatograficzny test do szybkiego, jakościowego i zróżnicowanego wykrywania przeciwciał IgG i IgM na koronawirusach. Dzięki wynikowi można szybko wykryć źródło zakażeń oraz skierować pacjenta na bardziej zaawansowane badania.

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Katowicka, Rumia przystąpił do programu „Profilaktyka 40 PLUS”, który odpowiada na wzmożoną potrzebę diagnozy ze względu na mniejszą chęć zgłaszania się do lekarzy w 2020 z powodu pandemii koronawirusa. Dzięki regularnym badaniom profilaktycznym można wykryć wstępne objawy choroby znacznie szybciej, unikając nieskutecznego leczenia, które bywa konsekwencją zbyt późno postawionej diagnozy. Badania profilaktyczne należy wykonywać regularnie, aby nie dopuścić do dalszych powikłań.

  Dodatkowo placówka bierze udział w programie „DIAGnozujemy-DBAMY”, który skierowany jest do wszystkich przedsiębiorstw i organizacji, które rozważają powrót pracowników z trybu pracy zdalnej. Z programu mogą skorzystać również pracownicy, którzy obecnie pracują w biurach, ale istnieje potrzeba zapewnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego w miejscu pracy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą placówki!