Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Skierniewice, ul. Narbutta-Łuczyńskiego 28

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 035
  w godzinach pracy Punktu Pobrań
 • Adres e-mail: bokLodz@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 10:45
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Narbutta-Łuczyńskiego 28 Skierniewice

  Punkt Pobrań Skierniewice to placówka, w której szczególnej kontroli podlegają wyniki badań i system przeprowadzanych testów. Dzięki temu pacjenci mogą mieć pewność, że badania wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami, a ich wyniki podlegają ścisłej kontroli. Dzieje się to za sprawą nowoczesnego systemu kontrolowania jakości wyników.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Narbutta-Łuczyńskiego Skierniewice – godziny otwarcia

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Narbutta-Łuczyńskiego, Skierniewice czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-10:45. Wykonywane są w nim badania serologiczne SARS CoV-2 oraz testy kasetkowe SARS CoV-2 IgM IgG. Dodatkowo placówka realizuje badania e-commerce, wspierając pracowników w powrocie do pracy stacjonarnej w firmach, jak również tworzy atmosferę przyjazną dla dzieci.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Narbutta-Łuczyńskiego Skierniewice – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań, ul. Narbutta-Łuczyńskiego, Skierniewice przystąpił do programu „DIAGnozujemy-DBAMY”, który polega na wykonywaniu systematycznych badań a obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2 dla pracowników, również tych powracających na miejsca pracy. Składa się on z pakietu badań serologicznych, identyfikujących przeciwciała anty-SARS-CoV-2 według autorskiego algorytmu opracowanego przez specjalistów DIAGNOSTYKI.

  Skierowany jest do wszystkich przedsiębiorstw i organizacja, które rozważają powrót pracowników do biura z trybu pracy zdalnej. Mogą z niego skorzystać również pracownicy pracujący obecnie stacjonarnie, ale podlegający konieczności zapewnienia bezpieczeństwa epidemiologicznego w miejscu pracy. Dotyczy to zwłaszcza osób, które wykonują pracę w zamkniętych pomieszczeniach lub w bliskim kontakcie ze sobą oraz z klientami.

  Warto zwrócić uwagę, że obok zaleceń GIS dotyczących zachowania odległości, stosowania płynów dezynfekcyjnych czy przesłon, eksperci wskazują na konieczność prowadzenia badań przesiewowych, by móc zidentyfikować osoby zdrowe nienarażone na zakażenie. Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Narbutta-Łuczyńskiego, Skierniewice daje taką możliwość.

  Placówka umożliwia wykonanie testów kasetkowych i badań serologicznych, które są podstawowymi badaniami, dzięki którym można wykryć zarażenie koronawirusem. Testy kasetkowe wykonywane w Punkcie Pobrań Diagnostyki, pomagają stwierdzić, czy pacjenci mieli kontakt z koronawirusem SARS CoV-2 za pomocą identyfikacji  przeciwciał IgG i IgM. Materiałem do badania jest krew, osocze lub surowica. Punkt Pobrań, ul. Narbutta-Łuczyńskiego, Skierniewice wykonuje również badania serologiczne pod kątem SARS CoV-2, które mają za zadanie zidentyfikować przeciwciała anty-SARS-CoV-2, które wykształciły się po kontakcie z wirusem.