Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Środa Wielkopolska, ul. Dąbrowskiego 20

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 661 910 271
 • Adres e-mail: bokPoznan@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 14:30
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 13:00
 • sb.: 07:00 - 10:00
 • Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:

  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Środa Wielkopolska Dąbrowskiego 20

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Dąbrowskiego 20 w Środzie Wielkopolskiej 12 w oferuje pakiet badań laboratoryjnych w kierunku SARS CoV-2. W placówce możesz wykonać badania serologiczne oraz tekst kasetkowy na obecność przeciwciał lgM i lgG.. W punkcie diagnostyki możesz skorzystać także ze świadczeń realizowanych w ramach programu Profilaktyka 40 Plus. Placówka realizuje e-commerce, dzięki czemu pakiet badań możesz zakupić online. Do zakupów przez Internet zachęcają liczne akcje promocyjne organizowane przez korporację diagnostyka. Obiekt jest przyjazny dzieciom. Placówka oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Dąbrowskiego 20 Środa Wielkopolska
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Dąbrowskiego 20 Środa Wielkopolska
  • Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS Dąbrowskiego 20 Środa Wielkopolska
  • Realizacja e-commerce Dąbrowskiego 20 Środa Wielkopolska
  • Placówka przyjazna dzieciom Dąbrowskiego 20 Środa Wielkopolska

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Dąbrowskiego 20 w Środzie Wielkopolskiej wykonywane na podstawie materiału pobranego z krwi żylnej. Pobieranie krwi odbywa się w pełni sterylnych, laboratoryjnych warunkach za zachowaniem zasad reżimu sanitarnego w czasie pandemii. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Dąbrowskiego 20 w Środzie Wielkopolskiej pozwala na jakościowe oznaczenie obecności  przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG. Wykonuje się go w celu potwierdzenia przebytego  zakażenia wirusem SARS-Cov-2. Bezpłatne badania w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS pozwalają na wstępną diagnostykę najczęściej występujących schorzeń po 40 roku życia.

  Punkt Pobrań Dąbrowskiego Środa Wielkopolska – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Dąbrowskiego 20 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 14:00. Pobieranie materiału do badań odbywa się do 13:00. Godziny przyjęć pacjentów z programu Profilaktyka 40 PLUS mogą się różnić. Na badania możesz umówić się w placówce, telefonicznie lub mailowo:

  • Telefon: 661 910 271
  • Adres e-mail: bokPoznan@diag.pl
  • Adres: Punkt Pobrań Diagnostyki Środa Wielkopolska ul. Dąbrowskiego 20

  Punkt Pobrań Diagnostyki Środa Wielkopolska realizuje e-commerce. Pakiet badań możesz wykupić za pośrednictwem sklepu online do czego zachęcają liczne promocje.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Dąbrowskiego 20 Środa Wielkopolska  – jak dojechać?

  Punkt Środa Wielkopolska znajduje się w centrum miasta.  Dojedziesz tu za pomocą publicznego transportu autobusowego lub samochodem. Na klientów punktu czekają miejsca parkingowe i ogólnodostępne parkingi.