Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Suchy Las, ul. Obornicka 85

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 217
 • Adres e-mail: bokPoznan@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 11:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Obornicka 85 Suchy Las

  Punkt Pobrań, ul. Obornicka, Suchy Las zajmuje się wykonywaniem badań laboratoryjnych.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Obornicka Suchy Las – godziny otwarcia

  W placówce można realizować pełne pakiety badań lub pojedyncze badania zgodnie z aktualnymi wymaganiami pacjenta. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-11:00. Oferuje wykonanie testu kasetkowego SARS CoV-2 IgM IgG oraz badania serologicznego SARS CoV-2. Dodatkowo Punkt Pobrań Suchy Las realizuje badania e-commerce, wspierając przedsiębiorców w bezpiecznych powrotach pracowników do miejsca pracy.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Obornicka Suchy Las – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Obornicka, Suchy Las dba o najwyższą jakość wykonywanych usług. Zwracamy szczególną uwagę na kontrolę poprawności wydawanych wyników, wykonując je zgodnie z zasadami obowiązującymi w każdym laboratorium. Dzięki długoletniemu doświadczeniu zespołu diagnostów laboratoryjnych, techników analityki oraz zaawansowanej technologii, wyniki badań są w pełni wiarygodne i zgodne z obowiązującymi standardami.

  Punkt Pobrań, ul. Obornicka, Suchy Las realizuje test kasetkowy SARS CoV 2-IgG. To immunochromatograficzny test do szybkiego, jakościowego i zróżnicowanego wykrywania przeciwciał IgG i IgM na koronawirusach. Wyniki uzyskuje się z pełnej próbki ludzkiej krwi, osocza i surowicy. Warto wiedzieć, że ten test zapewnia wyłącznie wstępny wynik i nie diagnozuje ostatecznie obecności koronawirusa. Dzięki temu można niezwłocznie wykryć źródło zakażeń, a także skierować pacjenta na bardziej zaawansowane badania w tym zakresie.

  Ponadto, ten Punkt Pobrań Diagnostyki umożliwia wykonanie badań serologicznych pod kątem SARS CoV-2, które mają za zadanie zidentyfikować anty-SARS-CoV-2, które wykształciły się po kontakcie z wirusem. W tym przypadku również wynik badania nie potwierdza zakażenia koronawirusem, ani nie wyklucza jego obecności. Dodatni wynik może świadczyć o przebytym niedawno zakażeniu wirusem lub oznaczać, oznaczać trwającą infekcję.

  Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Obornicka, Suchy Las realizuje program „DIAGnozujemy-DBAMY” systematycznych badań na obecność przeciwciał wirusa SARS-CoV-2 dla pracowników. Jest skierowany do wszystkich przedsiębiorstw i organizacji, które rozważają powrót pracowników z trybu pracy zdalnej. Dodatkowo mogą z niego skorzystać również pracownicy w miejscu pracy, w przypadku których istnieje konieczność zapewnienia dodatkowego zabezpieczenia epidemiologicznego. Wyniki badania w ramach programu dostarczone są on-line z zachowaniem specjalnego protokołu bezpieczeństwa w ciągu ok. 24 godzin.