Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Świdnica, ul. Sikorskiego 31

Punkt Pobrań mieści się w budynku NZOZ EZ-MEDICA .

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 74 858 69 79
 • Adres e-mail: bokWroclaw@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 14:30
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 13:00
 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Świdnica Sikorskiego 31

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Sikorskiego 31 w Świdnicy  12 w oferuje klientom pakiet badań laboratoryjnych w kierunku SARS CoV-2. W punkcie pobrań Diagnostyki możesz wykonać badania serologiczne SARS CoV-2 oraz test kasetkowy, potwierdzający obecność przeciwciał lgM i lgG. W punkcie wykonasz także  wymazy mikrobiologiczne umożliwiające wstępną diagnostykę. Placówka w Świdnicy  realizuje e-commerce, dzięki czemu pakiet badań możesz kupić za pośrednictwem e-sklepu korporacji Diagnostyka. Do zakupów online zachęcają liczne akcje promocyjne i atrakcyjne ceny. Placówka przy Sikorskiego 31 oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Sikorskiego 31 Świdnica
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Sikorskiego 31 Świdnica
  • Wymazy mikrobiologiczne Sikorskiego 31 Świdnica
  • Realizacja e-commerce Sikorskiego 31 Świdnica

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Sikorskiego 31 w Świdnicy wykonywane na podstawie próbki pobranej z krwi żylnej. Pobieranie materiału odbywa się w pełni sterylnych warunkach laboratorium z zachowaniem zasad obowiązujących w czasie pandemii. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Sikorskiego 31 w Świdnicy polega na jakościowym oznaczeniu  pozwala  obecności  przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG i potwierdza przebyte zachorowanie na SARS-Cov-2. Realizacja e-commerce w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Sikorskiego 31 oznacza, że realizowane w placówce badania możesz kupić przez Internet.

  Punkt Pobrań Sikorskiego Świdnica – godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Sikorskiego 31 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 14:30. Pobieranie materiału do badań odbywa się w dniach otwarcia placówki do 13:00. Na badania możesz umówić się w punkcie pobrań lub telefonicznie lub mailowo:

  • Telefon: 74 858 69 79
  • Adres e-mail: bokWroclaw@diag.pl
  • Adres: Punkt Pobrań Diagnostyki Świdnica ul. Sikorskiego 31

  Punkt Pobrań mieści się w budynku NZOZ EZ-MEDICA

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Sikorskiego 31 Świdnica  – jak dojechać?

  Punkt Świdnica znajduje się w centrum miasta w budynku NZOZ EZ-MEDICA. Nieopodal Biedronki, Stacji Shell oraz sklepów Media Expert i Tesco. Dojedziesz tu za pomocą publicznego transportu autobusowego lub samochodem. Na klientów punktu czekają miejsca parkingowe i ogólnodostępne parkingi miejskie. Lokalizacja przy drodze 35 sprawia, że punkt jest także dogodny dla osób z sąsiednich miejscowości..