Punkt Pobrań Diagnostyki Tarczyn, ul. Warszawska 22

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 799 366 566 infolinia regionalna
 • Adres e-mail: bokWarszawa@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 12:00
 • Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:
  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Tarczyn ul. Warszawska 22

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Warszawska 22 w Tarczynie umożliwia klientom wykonanie pozostałych wymazów z gardła, nosa i nosogardzieli. Wymazy pobierane są w celu diagnostyki wirusologicznej. Pozwalają m.in. na potwierdzenie zakażeniem wirusem lub zachorowania na anginę paciorkowcowej. Sposób poboru materiału różni się szczegółami, ale co do zasady wymazy są pobierane z zachowaniem najwyższych norm sanitarnych oraz zasad obowiązujących w czasie pandemii COVID-19. Czas oczekiwania na wynik badania  różni się w zależności od rodzaju i specyfiki wykonanego wymazu. Placówka  diagnostyczna jest czynna od poniedziałku do piątku. Obiekt jest przyjazny dzieciom. Punkt Pobrań Tarczyn oferuje:

  • Pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli Warszawska 22 Tarczyn
  • Obiekt przyjazny dzieciom Warszawska 22 Tarczyn
  • Obiekt czynny od poniedziałku do piątku Warszawska 22 Tarczyn

  Pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Warszawskiej  22 w Tarczynie wykonywane są bez skierowania, po uprzednim umówieniu terminu przez pacjenta. Wymazy wykonuje się z różnych powodów, najczęstszym jest diagnostyka. Wymaz z gardła wykonuje się za pomocą szpatułki poprzez energiczne pocieranie powierzchni migdałków i tylnej ściany gardła. Pobór wymazu z nosa odbywa się za pomocą sterylnego patyczka z obu nozdrzy pacjenta. Pobrany materiał jest umieszczany w specjalnych probówkach. Badania są przeprowadzane w sposób bezpieczny, sterylny i bezbolesny. W zależności od badania wynik jest gotowy po kilku minutach lub nawet kilkunastu dniach. Obiekt jest przyjazny dzieciom.

  Punkt Pobrań Warszawska Tarczyn — godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Warszawskiej 22 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 12:00. Pobieranie materiału do badań  odbywa się w godzinach otwarcia placówki. W celu wykonania badania należy zgłosić się do placówki lub umówić termin telefonicznie lub mailowo:

  • Telefon: 22 487 80 20
  • Adres e-mail: bokWarszawa@diag.pl
  • Adres: Warszawska 22 Tarczyn

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Warszawska 22 Tarczyn — jak dojechać?

  Punkt Warszawska 22 znajduje się w centrum Tarczyna oraz w pobliżu Alei Krakowskiej, łączącej miasto z innymi miejscowościami w regionie. W pobliżu placówki znajdują się liczne przystanki umożliwiające dojazd komunikacją publiczną. Punkt Diagnostyki w Tarczynie oferuje klientom miejsca postojowe oraz dostęp do ogólnodostępnych parkingów miejskich.