Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Tarnowskie Góry, ul. Piłsudskiego 16

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 32 285 63 92
 • Adres e-mail: bokSlask@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:00 - 14:30
 • pn. - pt. pobranie mat. do: 11:00
 • sb.: 08:00 - 10:00
 • sb. uwagi: W soboty nie są pobierane badania mikrobiologiczne, wymazy z górnych dróg oddechowych i w kierunku COVID-19.
 • Godziny przyjęć pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić:
  Szczegóły tutaj: https://diag.pl/pacjent/profilaktyka40plus/

  Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki - Tarnowskie Góry Piłsudskiego 16

  Punkt Pobrań Diagnostyki przy ulicy Piłsudskiego 16 w Tarnowskich Górach zapewnia klientom dostęp do pakietu badań diagnostycznych w kierunku SARS CoV-2. Punkt umożliwia wykonanie badań serologicznych oraz testu kasetkowego na obecność przeciwciał lgM i lgG, które potwierdzają przebyte zachorowanie. W punkcie diagnostyki w Tarnowskich Górach możesz także wykonać badania wrażliwe oraz skorzystać z bezpłatnych badań w ramach programu Profilaktyka 40 Plus. Placówka realizuje e-commerce, dzięki czemu pakiet badań możesz wykupić za pośrednictwem e-sklepu korporacji Diagnostyka. Do zakupów online zachęcają liczne promocje i atrakcyjne ceny badań. Punkt Pobrań Diagnostyki jest czynny w weekendy. Placówka przy Piłsudskiego 16 oferuje:

  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy Piłsudskiego 16 Tarnowskie Góry
  • SARS CoV-2 badania serologiczne Piłsudskiego 16 Tarnowskie Góry
  • Badania wrażliwe Piłsudskiego 16 Tarnowskie Góry
  • Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS 16 Tarnowskie Góry
  • Realizacja e-commerce Piłsudskiego 16 Tarnowskie Góry
  • Czynne w weekendy Piłsudskiego 16 Tarnowskie Góry

  Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Piłsudskiego 16 w Tarnowskich Górach są wykonywane na podstawie  materiału pobranego z krwi żylnej. Pobór materiału odbywa się w pełni sterylnych warunkach oraz z zachowaniem zasad sanitarnych obowiązujących w czasie pandemii. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ulicy Piłsudskiego 16 w Tarnowskich Górach pozwala na jakościowe oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM Ig. Badania wrażliwe obejmują badania krwi, moczu i kału. Bezpłatny pakiet badań w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS pozwala na  wstępną diagnostykę najczęściej występujących schorzeń  po 40 roku życia.

  Punkt Pobrań Piłsudskiego Tarnowskie Góry — godziny otwarcia i kontakt

  Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Piłsudskiego 16 wykonasz od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 14:30 oraz w sobotę od 08:00 do 11:00. Pobieranie materiału do badań odbywa się do godziny 11:00 od poniedziałku do piątku.

  • Telefon: 32 285 63 92
  • Adres e-mail: bokSlask@diag.pl
  • Adres: Punkt Pobrań Diagnostyki Tarnowskie Góry ul. Piłsudskiego 16

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Piłsudskiego 16 Tarnowskie Góry  – jak dojechać?

  Punkt Tarnowskie Góry znajduje się w centrum miasta, nieopodal Dworca PKP. Do placówki dojedziesz za pomocą publicznego transportu lub samochodem. Na klientów czekają dedykowane miejsca parkingowe i miejskie parkingi.