Punkt Pobrań Diagnostyki Wieprz, ul. Wadowicka 3

Dane kontaktowe

 • Telefon: 33 843 01 25
 • Adres e-mail: bokPodbeskidzie@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 10:30
 • Aktualności

  Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wadowicka 3 Wieprz

  Jak głosi stare i mądre przysłowie „Lepiej zapobiegać, niż leczyć”. Profilaktyczne badania ratują nie tylko zdrowie, ale i życie. Jesteś mieszkańcem miasteczka Wieprz w województwie małopolskim? A może na co dzień tam pracujesz? Odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki, zlokalizowany w tym malowniczym miasteczku!

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wadowicka 3 Wieprz – godziny otwarcia

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wadowicka 3 Wieprz znajduje się w Ośrodku Zdrowia i jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 10:30. Z uwagi na położenie tuż przy głównej drodze dotrzesz do niego komunikacją miejską oraz własnym transportem. Na miejscu czekają na Ciebie wykwalifikowani pracownicy medyczni, którzy pomogą Ci dobrać odpowiedni pakiet badań i poinstruują, jak należy się do nich przygotować.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wadowicka 3 Wieprz – jakie badania realizuje?

  Punkt Pobrań ul. Wadowicka 3 Wieprz oferuje swoim pacjentom podstawowe oraz rozszerzone badania zdrowotne. Jednym z najpopularniejszych rodzajów badań jest morfologia (z rozmazem lub bez). Na jej podstawie, lekarz może określić ogólną kondycję Twojego organizmu. Wyniki morfologii krwi pomagają stwierdzić np. czy w Twoim organizmie toczy się stan zapalny, a także czy nie cierpisz na inne choroby lub nie istnieją wskazania do szerszej diagnostyki.

  Przynajmniej raz na rok powinieneś wykonać badania moczu. Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Wadowicka 3 Wieprz to miejsce, gdzie możesz to zrobić od ręki. Wystarczy, że przyniesiesz próbkę moczu w sterylnym pojemniku, a w przeciągu kilku-kilkunastu godzin odbierzesz wyniki. Jeśli z jakichś powodów, nie jesteś w stanie odebrać wyników osobiście, możesz sprawdzić je przez Internet. Wystarczy, że założysz konto pacjenta. Więcej informacji jak to zrobić, dostępnych jest na stronie internetowej diag.pl w zakładce PACJENT.

  W placówce położonej przy ul. Wadowickiej 3 w Wieprzu wykonasz także badania kału, które zlecane są m.in. w sytuacjach podejrzenia chorób trzustki, wrzodów żołądka, pasożytniczych lub bakteryjnych schorzeń przewodu pokarmowego, nowotworu jelita grubego oraz zaburzeń wchłaniania pokarmów. Badanie to jest także wykonywane obligatoryjnie u osób pracujących w branży gastronomicznej.

  Punkt Pobrań ul. Wadowicka 3 Wieprz oferuje szereg badań dla kobiet w ciąży, bądź planujących potomstwo. Jednym z nich jest badanie Beta – HCG stosowane w potwierdzaniu i ocenie rozwoju ciąży; w rozpoznawaniu ciąży pozamacicznej i samoistnego poronienia; w diagnostyce powikłań ciąży. Ponadto, w wieprzeckiej placówce możesz skontrolować poziom cukru we krwi, poziom stężenia witaminy D, TSH czy FT4.

  Punkt Pobrań Wieprz wykonuje badania z zachowaniem wszelkich reżimów sanitarnych.