Realizuje e-commerce

Punkt Pobrań Diagnostyki Złotów, ul. Nieznanego Żołnierza 41

Nawiguj

Dane kontaktowe

 • Telefon: 663 680 405
 • Adres e-mail: bokPoznan@diag.pl
 • Godziny otwarcia

 • pn. - pt.: 07:30 - 12:00
 • Formularz kontaktowy

  Administratorem Twoich danych osobowych podawanych w formularzu będzie Diagnostyka S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. prof. M. Życzkowskiego 16 , 31-864 Kraków. Dane podawane w formularzu są przetwarzane, gdy jest to niezbędne do podjęcia działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Podanie danych osobowych jest wymagane do przesłania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie będą usuwane. Twoje dane osobowe mogą zostać powierzone podmiotom świadczącym usługi utrzymania systemu informatycznego, poczty i hostingu. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego ochrony danych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych osobowych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawie ochrony danych można się kontaktować przy użyciu formularza: Formularz dane osobowe

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów

  Badania krwi to szybki i prosty sposób na kontrolowanie stanu zdrowia i ocenienie, czy w organizmie nie zachodzą niepokojące zmiany. Nie bez powodu profilaktyczne badania powinno wykonywać się minimum raz do roku, a najlepiej nawet co 6 miesięcy.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów – godziny otwarcia

  Jeśli mieszkasz lub pracujesz w Złotowie bądź często odwiedzasz to miasto, znajdź czas, aby odwiedzić Punkt Pobrań Diagnostyki. Placówka mieści się na ulicy Nieznanego Żołnierza 41 naprzeciwko salonu meblowego Bodzio. Na miejsce z łatwością dotrzesz autobusem, taksówką czy samochodem. Jeśli wybierzesz ostatni środek transportu, w pobliżu bez problemu znajdziesz miejsce parkingowe. Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 7:30 do 12:00. Dzięki temu nawet przed pracą czy pójściem do szkoły zdążysz oddać materiał do analizy.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów – godziny otwarcia

  Punkt Pobrań Złotów oferuje niezwykle bogaty katalog badań. Wykonywane są nie tylko z krwi, ale także moczu czy kału. Możesz zbadać hormony, poziom cukru we krwi, sprawdzić, czy twoja tarczyca, nerki, wątroba czy trzustka działają prawidłowo. W placówce wykonasz diagnostykę prenatalną, czy badania pod kątem anemii. Materiały do analizy mogą oddać zarówno dorośli, jak i dzieci.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów oferuje także możliwość wykonania testów w kierunku COVID-19. Możesz zdecydować się na test antygenowy z materiału z wymazu z nosogardzieli, badanie genetyczne z materiału z wymazu z nosogardzieli, a nawet badanie obecności przeciwciał przeciw SARS-CoV-2. Wraz z wynikiem możesz otrzymać także zaświadczenie lekarskie wystawione w innym niż polski języku, np. angielskim, niemieckim czy rosyjskim. Taki dokument przyda Ci się, jeśli planujesz wyjazd za granicę.

  Oprócz szerokiej oferty badań, Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów wyróżnia się także wykwalifikowaną kadrą. Pracownicy placówki odpowiedzą na Twoje pytania oraz pomogą wybrać najlepszy pakiet badań, wyjaśnią, jak się do nich przygotować oraz zadbają o Twój komfort podczas pobierania materiału. Zadbamy nie tylko o komfort dorosłych, ale także dzieci, które często stresują się podczas badań.

  Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nieznanego Żołnierza 41 Złotów nie jest jedynym miejscem, gdzie w tym mieście wykonasz badania profilaktyczne. Placówki Diagnostyka znajdziesz także w innych częściach Złotowa, dlatego sprawdź ich adresy na stronie diag.pl i zadbaj o zdrowie Twoje oraz Twoich najbliższych!