PODZIĘKOWANIA

PodziękowaniaDziękujemy firmie Diagnostyka Laboratoria Medyczne oraz prywatnym fundatorom, dzięki którym medycy z miejskich centrów medycznych prowadzących szpitale: Jonschera oraz Rydygiera od kilku dni mają wykonywane bezpłatne badania pod kątem zakażenia koronawirusem.

Urząd Miasta Łódź

źródło: https://uml.lodz.pl/aktualnosci/artykul/badania-na-koronawirusa-dla-miejskich-medykow-dzieki-fundatorom-id34002/2020/4/10/


***

W imieniu lekarzy i pielęgniarek Oddziału Chirurgii Ogólnej Miejskiego Centrum Medycznego im. dr K. Jonschera w Łodzi składam na Pana ręce serdeczne podziękowania dla firmy Diagnostyka za umożliwienie wykonania testów diagnostycznych w kierunku SARS-CoV-2.
Wykonane badania pomogły w organizacji sprawnej pracy Oddziału Chirurgii MCM.
Pragnę podkreślić, że badania zostały wykonane w pełni profesjonalnie, z zachowaniem wszelkich obowiązujących procedur a jednocześnie bardzo szybko i w przyjaznej atmosferze.
Wynik każdy z nas mógł wygodnie odebrać on-line poprzez stronę internetową.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc w trudnej dla nas sytuacji.

Z wyrazami szacunku,

dr n. med. Włodzimierz Koptas
Kierownik Oddziału Chirurgii Ogólnej MCM im. dr K. Jonschera


***

Laboratorium Medyczne „DIAGNOSTYKA” w Łodzi na placu obok hali Expo w namiocie wykonuje badania na SARS CoV-2 met. PCR dla medyków z PWZ i okazaniem dowodu osobistego, całkowicie profesjonalnie, całkowicie za darmo. Wynik w ciągu doby. Korzystałem. Myślę, że to super inicjatywa dla środowiska medycznego.

dr n. med. Jacek Chrostowski
Przychodnia Salus, Kleszczów

***

Podziękowania od Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu.

***

Podziękowania od Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych

***

Serdecznie dziękuję Państwu za możliwość wykonywania bezpłatnych badań testowych na SARS-CoV-2 dla lekarzy w punkcie Drive&Go-Thru Gdynia.

Danuta Tomczak

***