Akcja profilaktyczna – Podaruj zdrowie w prezencie

Niech magia życzeń, które będziemy składać naszym bliskim, nie kończy się tylko na słowach, z Diagnostyką możemy zrobić więcej. Diagnostyka składa wszystkim najlepsze życzenia, przede wszystkim zdrowia i więcej wyjątkowych chwil z bliskimi, oferując wyjątkową propozycję prezentu, specjalnie przygotowaną na święta akcję profilaktyczną. Akcja potrwa w e-sklepie Diagnostyki od 05.12.2023 r. do 03.01.2024 r. 

W ramach akcji będziesz miał możliwość zakupu wybrane pakietów badań 20% taniej. 

Pakiety w obniżonej cenie: 

  1. e-Pakiet podarunkowy

Podaruj swoim bliskim prezent zdrowia! Ten wyjątkowy pakiet badań obejmuje szeroki zakres analiz, takich jak morfologia krwi, lipidogram, hemoglobina glikowana, próby wątrobowe, TSH oraz witamina D metabolit 25(OH). To nie tylko sprawdzian zdrowia, ale również klucz do wykrycia potencjalnych zagrożeń, które wcześniejszą interwencją możemy zahamować.

  1. e-Pakiet dla mężczyzn oraz e-Pakiet dla mężczyzn z konsultacją 

Specjalnie dostosowany zestaw badań, skoncentrowany na profilaktyce zdrowotnej mężczyzn, umożliwia szczegółową ocenę zdrowia, odżywienia oraz funkcji istotnych narządów. To nie tylko prewencja, ale także szansa na wykrycie potencjalnych chorób, takich jak cukrzyca, miażdżyca czy choroby sercowo-naczyniowe. Dla troski o zdrowie mężczyzn!

  1. e-Pakiet dla kobiet oraz e-Pakiet dla kobiet z konsultacją 

Zapewniający kompleksową ocenę zdrowia kobiet w każdym wieku. Badania zawarte w pakiecie umożliwiają wykrycie chorób jeszcze przed wystąpieniem objawów klinicznych, co pozwala na skuteczne reagowanie, wczesne leczenie i zahamowanie rozwoju dolegliwości. Dbaj o siebie i kobiety w swoim otoczeniu!

  1.  e-Pakiet dla kobiet dojrzałych

Specjalny pakiet badań, dostosowany do potrzeb kobiet dojrzałych. Pozwala uzyskać „panoramiczny” obraz stanu organizmu, biorąc pod uwagę zmiany hormonalne związane z okresem menopauzy. Dzięki niemu możesz wykryć skutecznie maskowane stany nieprawidłowe, dbając o zdrowie i komfort kobiet w dojrzałym wieku.

  1. e-Pakiet dla każdego Maksimum z konsultacją

Pakiet oferuje pełną analizę morfologii i parametrów biochemicznych krwi, umożliwiając wczesne wykrywanie potencjalnych chorób. Badania wskazują nie tylko na ogólny stan zdrowia, ale także identyfikują atakowane organy. Usługa konsultacji wyników pomaga zinterpretować i podjąć świadome kroki w kierunku zdrowszego życia.

Zdrowie to najlepszy prezent, jaki możesz ofiarować bliskim, obdaruj ich tym czego im życzysz! 

Aby wziąć udział w akcji i zatroszczyć się o zdrowie swoje i swoich bliskich, w tym wyjątkowym czasie, w koszyku wpisz kod GWIAZDKA20, obniżający o 20% ceny pakietów: Dla mężczyzny, Podarunkowy, Dla kobiet ogólny, Dla kobiet dojrzałych, Dla każdego Maksimum z konsultacją, Dla kobiet z konsultacją, Dla mężczyzn z konsultacją. Po zakupie otrzymasz voucher, który zrealizujesz w jednej z placówek Diagnostyki, znajdziesz je pod tym linkiem. Vouchera nie musisz realizować od razu – badania możesz wykonać np. miesiąc od zakupu pakietu badań. Ponadto, vouchera nie musisz drukować – możesz go pokazać w placówce na telefonie.