Akcja profilaktyczna – Podaruj zdrowie w prezencie

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji profilaktycznej DIAGNOSTYKI „Podaruj zdrowie w prezencie”, która potrwa od 06.12.2022 do 03.01.2023. Podczas jej trwania oferujemy następujące pakiety w obniżonych cenach (-20%): e-Pakiet podarunkowy, e-Pakiet dla mężczyzn, e-Pakiet dla kobiet, e-Pakiet dla kobiet dojrzałych.

e-Pakiet podarunkowy

W skład pakietu wchodzą takie badania jak morfologia krwi, lipidogram (CHOL, HDL, nie-HDL, LDL, TG), hemoglobina glikowana, próby wątrobowe (ALT, AST, ALP, BIL, GGTP), TSH oraz witamina D metabolit 25(OH) pozwalające na ocenę ogólnego stanu zdrowia organizmu. Ponadto badania pomogą w wykryciu ewentualnych zagrożeń, które mogą nam grozić, dzięki czemu będziemy mogli zahamować ich rozwój.

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

e-Pakiet dla mężczyzn

Zestaw badań w pakiecie zawiera podstawowe parametry biochemiczne pozwalające na ocenę ogólnego stanu zdrowia, odżywienia i funkcji istotnych narządów: wątroby, nerek i tarczycy. Ponadto mogą pomóc w wykryciu przebiegających lub zagrażających nam chorób, takich jak: cukrzyca, miażdżyca, chorób sercowo-naczyniowych (m.in. nadciśnienia tętniczego, zawału mięśnia sercowego, udaru mózgu).

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

e-Pakiet dla kobiet

Zawarte w nim badania w sposób kompleksowy pomogą w ocenie stanu zdrowia kobiety w każdym wieku, a także w zwiększeniu świadomości o stanie własnego zdrowia. Profilaktyczne wykonywanie badań laboratoryjnych umożliwia wychwycenie chorób jeszcze przed wystąpieniem doskwierających objawów klinicznych, co pozwala na właściwe reagowanie, podjęcie wczesnego leczenia, zahamowanie rozwoju choroby i skuteczne wyleczenie dolegliwości.

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

e-Pakiet dla kobiet dojrzałych

Zestaw badań w pakiecie pozwala na uzyskanie „panoramicznego” obrazu stanu organizmu kobiety. Dla kobiety dojrzałej problemem bywa fizjologiczny okres menopauzy wiążący się z szeregiem dolegliwości odbieranych przez kobietę bardzo subiektywnie i na ogół niegroźnych dla jej zdrowia, lecz istotnych dla samopoczucia. Dolegliwości te mogą jednakże maskować stany nieprawidłowe, zagrażające kobiecie w krótkiej i dłuższej skali czasu, a wiążące się nasilonymi zmianami hormonalnymi.

Więcej informacji o pakiecie znajdziesz tutaj.

Jak kupić e-Pakiet badań?

Kampania profilaktyczna odbywa się wyłącznie w e-Sklepie DIAGNOSTYKI. Aby wziąć udział w akcji, należy skorzystać ze specjalnego kodu: PODARUJ20, który obniża cenę pakietów o 20%. Kod należy wpisać w koszyku podczas zakupów w naszym e-Sklepie.


Sprawdź pakiety