Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Białobrzegi, ul. Spacerowa 29

Badania podstawowe
Badania podstawowe
SARS CoV-2 antygenowe szybkie testy (wymaz)
SARS CoV-2 antygenowe szybkie testy (wymaz)
Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS
Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 11:00

Wtorek

07:00 - 11:00

Środa

07:00 - 11:00

Czwartek

07:00 - 11:00

Piątek

07:00 - 11:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 10:30

Wtorek

do 10:30

Środa

do 10:30

Czwartek

do 10:30

Piątek

do 10:30


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Białobrzegi, ul. Spacerowa 29

Dane kontaktowe

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Spacerowa 29 Białobrzegi

Bez względu na wiek czy stan zdrowia regularne badania profilaktyczne to absolutna podstawa. Co rok, a najlepiej raz na pół roku, odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki, aby wykonać podstawowe badania krwi czy moczu. Dzięki temu dowiesz się, czy z Twoim zdrowiem wszystko w porządku, a jeśli pojawią się nieprawidłowości – będziesz mieć szansę odpowiednio wcześnie zapobiegać rozwojowi choroby.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Spacerowa 29 Białobrzegi - godziny otwarcia

Jeśli jesteś mieszkańcem Białobrzegów lub okolic, badania możesz wykonać w profesjonalnej i nowoczesnej placówce. Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Spacerowa 29 Białobrzegi jest czynny od poniedziałku do piątku. Możesz odwiedzić go od godziny 7:00 do 10:30 – z pewnością bez problemu zdążysz zrobić to przed rozpoczęciem pracy czy szkoły. Punkt położony jest w dogodnej lokalizacji (tuż obok hurtowni armatury sanitarnej), a na miejsce z łatwością dotrzesz taksówką lub komunikacją miejską. Jeśli zdecydujesz się na podróż samochodem, w odległości kilkudziesięciu metrów od placówki mieści się parking.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Spacerowa 29 Białobrzegi - jakie badania realizuje?

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Spacerowa 29 Białobrzegi to miejsce, gdzie wykonasz wiele rodzajów badań – m.in. morfologię krwi, badania kału, moczu, czy genetyczne. Dzięki temu sprawdzisz, czy z Twoimi organami nie dzieje się nic złego, zbadasz się pod kątem anemii, alergii, czy zadbasz o siebie podczas ciąży. Punkt Pobrań Białobrzegi oferuje dedykowane pakiety dla kobiet, mężczyzn, dzieci, a nawet realizuje program Profilaktyka 40+, dzięki któremu możliwe jest wykrycie zmian nowotworowych w ich wczesnym stadium.

W placówce możesz wykonać również badanie, które identyfikuje przeciwciała IgG i IgM specyficzne dla koronawirusa SARS-CoV-2 czy ilościowy pomiar stężenia neutralizujących przeciwciał IgG specyficznych dla białka szczytowego (S) wirusa SARS-CoV-2, co pozwala ocenić stężenie przeciwciał u ozdrowieńców. Niektóre badania możesz zakupić przez Internet – szybko i bez wychodzenia z domu, a zamówienie zrealizujesz w placówce Punkt Pobrań ul. Spacerowa 29 Białobrzegi. Warto śledzić pakiety dostępne na stronie internetowej diag.pl, gdzie często pojawiają się zniżki i atrakcyjne ceny. Przez internet możesz również zakupić voucher dla bliskiej osoby.

Co jeszcze wyróżnia Punkt Pobrań ul. Spacerowa 29 Białobrzegi? Doświadczona i wykwalifikowana kadra. Nasi pracownicy pomogą Ci wybrać odpowiednie badania, podpowiedzą, jak się do nich przygotować oraz zadbają o Twój komfort w trakcie pobierania materiału. Odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki i już dziś zatroszcz się o Twoje zdrowie!