Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Gdańsk, ul. Grunwaldzka 104/106

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Przyjazny dzieciom
Przyjazny dzieciom
SARS CoV-2 badania serologiczne
SARS CoV-2 badania serologiczne

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 13:00

Wtorek

07:00 - 13:00

Środa

07:00 - 13:00

Czwartek

07:00 - 13:00

Piątek

07:00 - 13:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 12:30

Wtorek

do 12:30

Środa

do 12:30

Czwartek

do 12:30

Piątek

do 12:30


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Gdańsk, ul. Grunwaldzka 104/106

Dane kontaktowe

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki Grunwaldzka 104/106 Gdańsk

Wykonywanie regularnych badań to podstawa w trosce o swoje zdrowie. Z takim przesłaniem stworzyliśmy Punkt Pobrań Diagnostyki Grunwaldzka 104/106 Gdańsk. To miejsce, do którego przychodzą pacjenci, niezależnie od tego, czy odczuwają niepokojące symptomy. Badania można zamówić w pełni online, a następnie opłacić je i odwiedzić nasz punkt pobrań. Gdańsk nie jest jedynym miejscem na mapie Polski, które obsługujemy. Nasze placówki znajdują się blisko Twojego miejsca zamieszkania, abyś oszczędzał czas.

Punkt Pobrań Diagnostyki Grunwaldzka 104/106 Gdańsk - jakie badania realizuje?

Punkt Pobrań Grunwaldzka 104/106 Gdańsk to placówka, w której z troską i zaangażowaniem podchodzimy do każdego pacjenta. Wszystkie badania w naszej ofercie to odpowiedź na oczekiwania osób, które zarówno chorują przewlekle, jak i chcą skontrolować swój stan zdrowia. Przy każdym z nich znajduje się informacja o tym, czy potrzebne jest skierowanie. Zapoznaj się także z poradami, jak przygotować się do konkretnego badania.

Do wyboru masz pojedyncze parametry, które możesz dopasowywać według swoich potrzeb lub gotowe e-pakiety, które zrealizujesz odwiedzając Punkt Pobrań Diagnostyki. To gotowe badania, które skonstruowali doświadczeni diagności oraz lekarze. Jeśli chcesz, możesz wręczyć taki voucher swoim bliskim w ramach prezentu. Zdrowie to przecież najważniejsze, co mamy!

Co obejmuje nasz katalog badań? To nie tylko morfologia krwi, mocz, glukoza, lipidogram i próby wątrobowe. Nasi pacjenci badają również wiele specjalistycznych parametrów w kierunku chorób nerek, przewodu pokarmowego, sercowo-naczyniowych czy tarczycy. Wykonujemy również diagnostykę prenatalną i zaburzeń płodności. Nasi pacjenci zgłaszają się do nas z problemami dotyczącymi toksykologii, układu krzepnięcia czy też reumatologii. W katalogu znajdziesz także badania, które są niezbędne do identyfikacji specyficznych chorób, a także infekcji różnego pochodzenia. Te oraz inne parametry skontrolujesz w bardzo łatwy sposób. Wystarczy, że zamówisz badania online, a następnie odwiedzisz placówkę. W katalogu badań mamy również testy kasetkowe SARS CoV-2 IgM IgG. Identyfikujemy również przeciwciała specyficzne dla koronawirusa.

Punkt Pobrań Diagnostyki Grunwaldzka 104/106 Gdańsk - godziny otwarcia i kontakt

Punkt Pobrań Grunwaldzka 104/106 Gdańsk otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 13:00. Materiał pobieramy w dni powszednie do godziny 12:30. W naszej placówce realizujemy także program Profilaktyka 40 PLUS, który jest skierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.