Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Gdańsk, ul. Niepołomicka 32

Badania podstawowe
Badania podstawowe
SARS CoV-2 badania serologiczne
SARS CoV-2 badania serologiczne
Realizuje e-commerce

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 12:00

Wtorek

07:00 - 12:00

Środa

07:00 - 12:00

Czwartek

07:00 - 12:00

Piątek

07:00 - 12:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 11:30

Wtorek

do 11:30

Środa

do 11:30

Czwartek

do 11:30

Piątek

do 11:30


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Gdańsk, ul. Niepołomicka 32

Dane kontaktowe

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki — Gdańsk ul. Niepołomicka 23

Punkt Pobrań Diagnostyki na ulicy Niepołomickiej 23 w Gdańsku oferuje dostęp do kompleksowych badań w kierunku SARS CoV-2. W placówce istnieje także możliwość zrobienia badań serologicznych oraz wykonania testu kasetowego na obecność przeciwciał SARS CoV-2 IgM IgG. Punkt Diagnostyczny w Gdańsku realizuje e-commerce, dzięki czemu za badania możesz zapłacić wcześniej przez stronę sklepu internetowego Diagnostyka. Do zakupów w e-sklepie zachęcają liczne akcje promocyjne oraz atrakcyjne ceny oferowane przez korporację w sprzedaży online. Placówka diagnostyczna  na ulicy Niepołomickiej 23 pozwala na wykonanie:
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy ul. Niepołomicka 23 Gdańsk
  • SARS CoV-2 badania serologiczne ul. Niepołomicka 23 Gdańsk
  • Realizacja e-commerce ul. Niepołomicka 23 Gdańsk
Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Niepołomicka 23 w Gdańsku wykonywane są na podstawie próbki pobranej z krwi żylnej. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Niepołomickiej 23 w Gdańsku pozwala na oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG w celu potwierdzenia przebytego zachorowania na SARS-Cov-2. Realizacja e-commerce  w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Niepołomickiej 23 w Gdańsku daje pacjentom możliwość zakupu pakietu badań online na stronie e-sklepu korporacji Diagnostyka. Po zakupie badań przez internet konieczne jest umówienie terminu w placówce.

Punkt Pobrań Niepołomicka Gdańsk — godziny otwarcia i kontakt

Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Niepołomicka 23 w Gdańsku możesz wykonać od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 do 12:00. Materiał do badań pobierany jest do godziny 11:30. Punkt pobrań na Niepołomickiej jest nieczynny w weekendy. Termin badania możesz ustalić w placówce lub poprzez kontakt telefoniczny albo mailowy:
  • Telefon: 502 268 948
  • Adres e-mail: bokTrojmiasto@diag.pl
  • Adres placówki: Niepołomicka 23 Gdańsk

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Niepołomicka 23 Gdańsk — jak dojechać?

Punkt Gdańsk znajduje się w dzielnicy Łostowice, w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Nowa Niepołomicka oraz Potoku Maćkowego. W pobliżu placówki diagnostycznej znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, dzięki czemu łatwo dojedziesz tu autobusem lub tramwajem miejskim. Klientom przyjeżdżającym samochodem, Punkt Diagnostyki Niepołomicka zapewnia miejsca postojowe oraz możliwość skorzystania z ogólnodostępnych parkingów miejskich.