Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Gdańsk, ul. Polanki 117

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Badania wrażliwe
Badania wrażliwe
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz

Godziny otwarcia

Uwagi dotyczące niestandardowych godzin: poniedziałek-piątek: 07:15-12:00 – tryb standardowy 12:00-18:00 – tryb dyżurowy     UWAGA! W trybie dyżurowym w pierwszej kolejności wykonywane są badania CITO dla szpitala, co może się wiązać z koniecznością dłuższego oczekiwania na pobranie w punkcie pobrań. Za utrudnienia przepraszamy.   Badania WYMAZOWE w kierunku SARS-CoV-2 (antygenowe, RT-PCR,) pobierane są od poniedziałku do piątku wyłącznie w godzinach 07:15-12:00.


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Gdańsk, ul. Polanki 117

Dane kontaktowe

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki — Gdańsk ul. Polanki 117 (punkt wymazowy)

Punkt Pobrań Diagnostyki na ulicy Polanki 117 w Gdańsku oferuje dostęp do kompleksowych badań w kierunku SARS CoV-2. W placówce możesz wykonać badania serologiczne, i wykonać test kasetowy na obecność przeciwciał SARS CoV-2 IgM IgG. Placówka pozwala także na wykonanie testu wymazowego SARS CoV-2 metodą RT-PCR oraz wykonanie badań wrażliwych. Placówka w Gdańsku realizuje e-commerce, dzięki czemu badania możesz zakupić wcześniej za pomocą e-sklepu. Do zakupów online zachęcają liczne akcje promocyjne. Placówka diagnostyczna  na ulicy Polanki 117 oferuje:
  • SARS CoV-2 IgM IgG test kasetkowy ul. Polanki 117 Gdańsk
  • SARS CoV-2 badania serologiczne ul. Polanki 117 Gdańsk
  • SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz Polanki 117 Gdańsk
  • Badania wrażliwe Polanki 117 Gdańsk
  • Dostępna 24h Polanki 117 Gdańsk
  • Realizacja e-commerce ul. Polanki 117 Gdańsk
Badania serologiczne SARS CoV-2 w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Polanki 117 w Gdańsku wykonywane są na podstawie materiału pobranego z krwi żylnej. Test kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Polanki 117 w Gdańsku pozwala na oznaczenie obecności przeciwciał anty-SARS-Cov-2 IgM IgG i potwierdza przebycie choroby. Test SARS CoV-2 metoda RT-PCR pozwala na rozpoznanie infekcji w aktywnej fazie zachorowania. Badania wrażliwe w punkcie pobrań Diagnostyki przy ul. Polanki 117 w Gdańsku obejmują badania krwi, kału oraz moczu. Obiekt jest czynny 24 h.

Punkt Pobrań Polanki  Gdańsk — godziny otwarcia i kontakt (punkt wymazowy)

Badania laboratoryjne w Punkcie Pobrań Diagnostyki przy ul. Polanki 117 w Gdańsku możesz wykonać od poniedziałku do piątku w godzinach 07:15 do 12:00 w trybie standardowym oraz w pozostałych godzinach w trybie dyżurowym. W trybie dyżurowym placówka jest także otwarta w sobotę i w niedzielę — wówczas w pierwszej kolejności wykonywane są badania na CITO dla szpitala. Termin badania w trybie standardowym możesz ustalić w placówce, telefonicznie lub mailowo:
  • Telefon: 663 680 450
  • Adres e-mail: bokTrojmiasto@diag.pl
  • Adres placówki: Polanki 117 Gdańsk
Badania wymazowe w kierunku SARS-CoV-2 (antygenowe, RT-PCR, RT-LAMP) wymagają wcześniejszej rejestracji telefonicznej pod nr: 663 680 581.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Polanki 117 Gdańsk — jak dojechać?

Punkt Gdańsk znajduje się w centralnej części Gdańska, nieopodal Uniwersytetu Gdańskiego oraz Szpitala Marynarki Wojennej. W pobliżu placówki diagnostycznej znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej. Klientom przyjeżdżającym samochodem, Punkt Diagnostyki Polanki  zapewnia miejsca postojowe.