Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Jarocin, ul. Magnoliowa 1

Badania podstawowe
Badania podstawowe
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 metoda RT-PCR wymaz
SARS CoV-2 badania serologiczne
SARS CoV-2 badania serologiczne

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 11:00

Wtorek

07:00 - 11:00

Środa

07:00 - 11:00

Czwartek

07:00 - 11:00

Piątek

07:00 - 11:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Jarocin, ul. Magnoliowa 1

Dane kontaktowe

Telefon:663 680 217

Infolinia regionalna

Adres e-mail:

bokPoznan@diag.pl

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki Magnoliowa 1 Jarocin

Profilaktyka zdrowia to nasza misja. Nasz Punkt Pobrań Diagnostyki powstał z myślą o pacjentach, którzy regularnie chcą wykonywać badania diagnostyczne lub chorują na coś przewlekle i muszą kontrolować swoje zdrowie. Niezależnie od tego, czy odczuwasz nieprzyjemne symptomy, czy chcesz tylko sprawdzić swój stan organizmu, odwiedź nasz Punkt Pobrań Diagnostyki Magnoliowa 1 Jarocin.

W naszej placówce możesz liczyć na pełne zaangażowanie oraz troskę o każdego pacjenta. Zachowujemy wszelkie środki bezpieczeństwa, aby badania diagnostyczne były wykonywane w sterylnych i komfortowych warunkach. Wszystko to w trosce o naszych pacjentów. Przy każdym badaniu znajdziesz też informację o potrzebnym skierowaniu, a także przygotowaniu do wizyty w naszej placówce. Dzięki temu zaoszczędzisz czas oraz będziesz wiedzieć, na co możesz liczyć w ramach badań.

Punkt Pobrań Diagnostyki Magnoliowa 1 Jarocin - jakie badania realizuje?

Nasz katalog badań to nie tylko gotowe parametry do wyboru. To także gotowe e-pakiety, które zostały przemyślane i opracowane przez naszych lekarzy i diagnostów. Możesz go kupić zarówno sobie, jak i komuś bliskiemu w ramach prezentu. Nie ma nic ważniejszego niż troska o zdrowie.

Punkt Pobrań Magnoliowa 1 Jarocin to miejsce, w którym zrealizujesz wiele badań. Wśród nich są: morfologia krwi, mocz, kał, glukoza, lipidogram, próby wątrobowe czy też OB. Nasi pacjenci mogą liczyć również na kontrolę parametrów istotnych dla chorób nerek, przewodu pokarmowego, sercowo-naczyniowych oraz tarczycy. Wykonujemy badania z zakresu hematologii, dietetyki, mikrobiologii, odporności i toksykologii. Odwiedzają nas pacjentki w ciąży oraz chorzy na cukrzycę. W naszym katalogu znajdziesz także badania w kierunku zaburzeń płodności.

Jeśli chcesz wykonać test kasetkowy w kierunku SARS CoV-2, odwiedź Punkt Pobrań Magnoliowa 1 Jarocin. W naszej ofercie są też badania serologiczne, które mają na celu zidentyfikować przeciwciała. W naszej placówce realizujemy program Profilaktyka 40 PLUS. Dzięki temu, zarówno kobiety, jak i mężczyźni, mogą wykonać podstawowe badania w celu kontroli swojego zdrowia po 40. roku życia.

Punkt Pobrań Diagnostyki Magnoliowa 1 Jarocin - godziny otwarcia i kontakt

Aby odwiedzić naszą placówkę, możesz zamówić wszystkie badania online i zapłacić za nie internetowe. To komfortowe rozwiązanie dla naszych pacjentów. Jeśli nie wiesz, co dokładnie chcesz zbadać, zapoznaj się z gotowymi e-pakietami. Nasza placówka czynna jest od godziny 7:00 do 11:00. Jednak nie jest to jedyny punkt pobrań. Jarocin to tylko jedna z miejscowości, w której działamy. Zapoznaj się z całą listą i odwiedź placówkę najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.