Wróć do wszystkich punktów pobrań w mieście: Kamieniec Ząbkowicki

Punkt Pobrań Diagnostyki
Kamieniec Ząbkowicki, ul. Nauczycielska 4a

Badania podstawoweBadania podstawowe
SARS CoV-2 badania serologiczneSARS CoV-2 badania serologiczne
Realizuje e-commerce

Dane kontaktowe

Telefon:

573 977 068

Adres e-mail:

Lokalizacja

57-230 Kamieniec Ząbkowicki, ul. Nauczycielska 4a

Punkt Pobrań Diagnostyki – Kamieniec Ząbkowicki, ul. Nauczycielska 4a

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 08:30

Wtorek

07:00 - 08:30

Środa

07:00 - 08:30

Czwartek

07:00 - 08:30

Piątek

07:00 - 08:30

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nauczycielska 4a Kamieniec Ząbkowicki

Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Nauczycielska, Kamieniec Ząbkowicki to placówka, która zajmuje się pełnym zakresem badań diagnostycznych. Możesz wykonać tutaj badanie serologiczne na SARS CoV-2, a także test kasetkowy na SARS CoV-2.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nauczycielska 4a Kamieniec Ząbkowicki - godziny otwarcia i dojazd

Punkt Pobrań (Kamieniec Ząbkowicki) jest czynny w godzinach od 7:00 do 8:30 od poniedziałku do piątku. Punkt Pobrań, ul. Nauczycielska, Kamieniec Ząbkowicki świadczy również wszystkie podstawowe badania, które są refundowane przez NFZ.

Punkt Pobrań Diagnostyki wykonuje wszystkie standardowe badania. Możesz wykonać badanie moczu, kału, krwi, analizy lekarskie czy każdą niezbędną diagnostykę laboratoryjną. Istnieje także możliwość zrealizowania badań refundowanych przez NFZ, zleconych przez lekarza rodzinnego lub odpowiedniego specjalistę.

Kamieniec Ząbkowicki oferuje w tym obszarze możliwość poruszania się za pomocą różnego rodzaju środków transportu publicznego, a w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych. Jeśli podróżujesz samochodem to Punkt Pobrań Diagnostyki (ul. Nauczycielska, Kamieniec Ząbkowicki) posiada w okolicy kilka ogólnodostępnych parkingów, takich jak parking Zamkowy przy ul. Zamkowej oraz parking nieopodal ul. Kolejowej.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Nauczycielska 4a Kamieniec Ząbkowicki - jakie badania realizuje?

Punkt Pobrań, ul. Nauczycielska, Kamieniec Ząbkowicki oferuje niezwykle różnorodny pakiet badań. Wśród nich do najpopularniejszych należą przesiewowe analizy, obejmujące między innymi:
  • badanie moczu - to pierwsze i jedne z ważniejszych analiz w kierunku wykrywania rozmaitych chorób nerek i układu moczowego, a także innych nieprawidłowości metabolicznych ze strony organizmu. Pozytywne wyniki mogą wskazywać na choroby wątroby lub cukrzycę,
  • pełne badanie krwi - przesiewowa morfologia krwi to jedno z najpopularniejszych badań wykonywanych w punktach pobrań. Co istotne, w trosce o komfort pacjentów obecnie czas oczekiwania na wyniki to około 1 dnia, co pozwala na szybką diagnozę. Badanie obejmuje jakościową oraz ilościową ocenę składu i morfologii krwi obwodowej. Ma ono zastosowanie profilaktyczne oraz diagnostyczne,
  • glukoza i inne badania dla osób cierpiących na cukrzycę typu I i typu II,
  • pomiar wskaźnika OB - popularne badanie przesiewowe, pozwalające na wykrywanie stanów zapalnych w organizmie, związanych ze zmianami stężenia białek we krwi.
Serdecznie zapraszamy do naszej placówki w Kamieńcu Ząbkowickim. Jesteśmy przekonani, że każdy pacjent znajdzie u nas odpowiednie badanie dla siebie!