Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Kielce, os. Na Stoku 63a

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Badania wrażliwe
Badania wrażliwe
SARS CoV-2 badania serologiczne
SARS CoV-2 badania serologiczne

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 11:30

Wtorek

07:00 - 11:30

Środa

07:00 - 11:30

Czwartek

07:00 - 11:30

Piątek

07:00 - 11:30


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Kielce, os. Na Stoku 63a

Dane kontaktowe

Telefon:663 681 133


Adres e-mail:

bokKielce@diag.pl

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki os. Na Stoku 63a Kielce

Punkt Pobrań Diagnostyki, os. Na Stoku, Kielce to placówka, która zajmuje się pełnym zakresem badań diagnostycznych. Możesz wykonać tutaj badanie serologiczne na SARS CoV-2, a także test kasetkowy na SARS CoV-2.

Punkt Pobrań os. Na Stoku 63a Kielce - godziny otwarcia

Punkt Pobrań, os. Na Stoku, Kielce przyjmuje materiały do badań w godzinach od 7:00 do 11:00 od poniedziałku do piątku. Punkt Pobrań Kielce realizuje także badania wrażliwe, takie jak badanie kału, badanie moczu, czy pozostałe. Placówka realizuje również szeroki e-commerce.

Punkt Pobrań os. Na Stoku 63a Kielce - jakie badania realizuje?

Oprócz tego placówka Punkt Pobrań Diagnostyki (os. Na Stoku, Kielce) wykonuje wszystkie standardowe badania. Będąc w Kielcach, możesz wykonać badanie moczu, kału, krwi, analizy lekarskie czy każdą niezbędną diagnostykę laboratoryjną. Punkt Pobrań, os. Na Stoku, Kielce zajmuje się pełnym zakresem badań laboratoryjnych. Można w niej zrealizować pakiety badań zakupionych na miejscu oraz w e-sklepie Diagnostyki. To świetne rozwiązanie dla osób, które mają stały dostęp do internetu i poszukują promocyjnych okazji. Warto regularnie korzystać z przecen, aby kontrolować swój stan zdrowia i w porę zareagować na ewentualne zmiany. W placówce można zrobić między innymi badania takie jak:
  • ogólna morfologia krwi,
  • badania OB,
  • przesiewowe badania kału,
  • badania w kierunku niedoczynności lub nadczynności tarczycy,
  • badania dla osób z cukrzycą.
Punkt Pobrań Diagnostyki to przede wszystkim doskonale wyszkolony zespół profesjonalistów oraz najnowszy sprzęt. Takie połączenie daje pacjentom gwarancję, że ich badania będą przeprowadzone skutecznie, rzetelnie, a przede wszystkim szybko. Dzięki temu lekarz prowadzący może postawić odpowiednią diagnozę i wdrożyć optymalną terapię. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych nadań w Kielcach. Jesteśmy przekonani, że znajdą u nas Państwo odpowiednie zestawy dla siebie. Kielce oferują w tym obszarze możliwość poruszania się za pomocą różnego rodzaju środków transportu publicznego, a w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych. Jeśli podróżujesz samochodem, w okolicy znajdziesz kilka ogólnodostępnych parkingów, takich jak parking bezpośrednio przy ulicy Orląt Lwowskich. Dzięki temu nikt nie powinien mieć najmniejszych problemów z dotarciem do laboratorium i oddaniu próbki do badań. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszej placówki w Kielcach!