Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Kielce, ul. Jagiellońska 74

Badania podstawowe
Badania podstawowe
Przyjazny dzieciom
Przyjazny dzieciom
Wymazy ginekologiczne
Wymazy ginekologiczne

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 18:00

Wtorek

07:00 - 18:00

Środa

07:00 - 18:00

Czwartek

07:00 - 18:00

Piątek

07:00 - 18:00

Sobota

08:00 - 12:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Kielce, ul. Jagiellońska 74

Dane kontaktowe

Telefon:661 914 817


Telefon:41 368 73 03


Adres e-mail:

bokkielce@diag.pl

Informacje z placówki

Możliwość umówienia się na pobranie wymazów ginekologicznych (cytologii etc.) - tel. 661 910 141.

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Jagiellońska 74 Kielce

Punkt Pobrań, ul. Jagiellońska, Kielce to placówka, która zajmuje się pełnym zakresem badań diagnostycznych. Możesz wykonać tutaj badanie serologiczne na SARS CoV-2, antygenowe szybkie testy (wymaz) na SARS CoV-2, antygenowe testy na SARS CoV-2, a także test kasetkowy na SARS CoV-2.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Jagiellońska 42 Kielce - godziny otwarcia

Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Jagiellońska, Kielce przyjmuje pacjentów w godzinach od 7:00 do 13:00 od poniedziałku do piątku - wówczas można wykonać wszystkie niezbędne badania, jednak pobranie wymazów z nosa, gardła i nosogardzieli możliwe jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 13:00. Ważną informacją dla wielu osób jest to, że Punkt Pobrań Diagnostyki jest czynny również w soboty od godziny 8:00 do 12:00.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Jagiellońska 42 Kielce - jakie badania realizuje?

Można również wykonać badania wrażliwe, takie jak badanie kału, badanie moczu, wymazy ginekologiczne, pozostałe wymazy z gardła nosa nosogardzieli, nieinwazyjne testy prenatalne NIPT czy inne. Kompleksowy Punkt Pobrań, ul. Jagiellońska, Kielce daje także możliwość umówienia się na pobranie wymazów ginekologicznych i cytologii dla kobiet.

Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Jagiellońska, Kielce realizuje także program Profilaktyka 40 PLUS. Profilaktyka 40 PLUS jest to program, który zakłada realizację badań diagnostycznych w formie pakietów dedykowanych oddzielnie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn oraz pakietu wspólnego. Głównym celem, jaki przyświeca programowi, jest profilaktyka chorób ze względu na obniżoną chęć zgłaszania się do lekarzy w 2020 r. w związku z sytuacją epidemiologiczną. Bardzo dużo chorób, przede wszystkim w swoim początkowym stadium rozwoju, nie wykazuje żadnych niepokojących objawów.

Warto pamiętać, że przez profilaktyczne badanie można wykryć chorobę bardzo wcześnie i tym samym uniknąć długotrwałego, a czasem nieskutecznego leczenia, które może stanowić konsekwencję zbyt późnej diagnozy. Punkt Pobrań Kielce realizuje także badania zakupione w e-sklepie. To doskonała opcja dla osób, które szukają promocyjnych cen dla konkretnych kompleksowych pakietów badań. Placówka jest także przyjazna dzieciom, dzięki odpowiednio wyszkolonemu, uprzejmemu personelowi.

Oprócz tego placówka wykonuje wszystkie standardowe badania. Będąc w Dąbrowie Górniczej, możesz wykonać badanie z oddanych próbek moczu, kału oraz krwi. Zachęcamy także do zapoznania się z gotowymi pakietami badań, które są dedykowane konkretnym grupom pacjentów. Warto zainteresować się profilaktyczną analizą dla kobiet w ciąży, dla osób na diecie bezmięsnej, a także dla osób zmagających się z cukrzycą lub podejrzewających u siebie niedoczynność (lub nadczynność tarczycy).

Kielce oferują w tym obszarze możliwość poruszania się za pomocą różnego rodzaju środków transportu publicznego, a w pobliżu znajduje się wiele przystanków autobusowych. Jeśli podróżujesz samochodem, w okolicy znajdziesz kilka ogólnodostępnych parkingów, takich jak, chociażby Parking Ogród Botaniczny.