Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Kielce, ul. Zagnańska 94/U2

Badania podstawowe
Badania podstawowe
SARS CoV-2 badania serologiczne
SARS CoV-2 badania serologiczne
Czynne w weekendy
Czynne w weekendy

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:00 - 11:00

Wtorek

07:00 - 11:00

Środa

07:00 - 11:00

Czwartek

07:00 - 11:00

Piątek

07:00 - 11:00

Sobota

08:00 - 11:00


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Kielce, ul. Zagnańska 94/U2

Dane kontaktowe

Telefon:695 890 142


Adres e-mail:

bokkielce@diag.pl

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Zagnańska 94/U2 Kielce

W Punkcie Pobrań, ul. Zagnańska, Kielce można wykonać badania serologiczne SARS CoV-2. Aby odpowiedzieć na potrzeby wszystkich pacjentów, placówka realizuje rozwiązania e-commerce, dzięki którym można umówić się na wizytę lub odebrać wyniki za pośrednictwem internetowego konta pacjenta.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Zagnańska Kielce - godziny otwarcia

Punkt Pobrań Kielce czynny jest również w soboty w godzinach 08:00-11:00. Od poniedziałku do piątku przyjmuje pacjentów w godzinach 07:00-19:00, a przerwa w pracy punktu pobrań odbywa się w godzinach 11:00-15:30.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Zagnańska Kielce - jakie badania realizuje?

Dostępne w placówce badania serologiczne SARS CoV-2 mają za zadanie zidentyfikować przeciwciała anty-SARS-CoV-2, które wykształciły się po kontakcie z wirusem. Warto zaznaczyć, że ich wykrycie nie potwierdza zakażenia koronawirusem, a także nie wyklucza jego obecności. Dodatni wynik wskazuje na przebyte niedawno zakażenie lub oznacza trwającą infekcję. W tym przypadku w organizmie pojawią się przeciwciała IgM.

Punkt Pobrań Diagnostyki, ul. Zagnańska, Kielce realizuje program „DIAGnozujemy-DBAMY”, który zakłada systematyczne badania na obecność przeciwciał przeciw wirusowi SARS-CoV-2 dla pracowników, również tych powracających na miejsca pracy. Program skierowany jest do wszystkich przedsiębiorstw i organizacji, które rozważają powrót pracowników z trybu pracy zdalnej lub ich pracownicy pracują stacjonarnie, ale istnieje potrzeba zapewnienia dodatkowego bezpieczeństwa epidemiologicznego w miejscu pracy. Takie działania dotyczą zwłaszcza tych podmiotów, których pracownicy wykonują pracę w zamkniętych pomieszczeniach, a także w bliskim kontakcie ze sobą lub z klientami. Narażeni są tym samym na styczność z nosicielami koronawirusa. W Punkcie Pobrań, ul. Zagnańska, Kielce wyniki badań wykonywane w ramach programu, dostarczone są on-line z zachowaniem specjalnego protokołu bezpieczeństwa w ciągu ok. 24 godzin.

Oprócz tego Punkt Pobrań Diagnostyki wykonuje wszystkie podstawowe badania, niezbędne do prawidłowej diagnostyki. Pacjenci mogą oddać do badania próbkę moczu, kału, krwi, aby uzyskać niezbędną analizę do opinii lekarskiej. Placówka realizuje także zlecenie refundowane przez NFZ, dzięki czemu w punkcie można wykonać badania bezpłatnie, jeśli posiada się odpowiednie skierowanie od lekarza rodzinnego lub specjalisty. Czas oczekiwania na wyniki wynosi ok. 24 h, dlatego pacjenci mogą szybko zapoznać się z analizą dostarczonej próbki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Punktu Pobrań Diagnostyki, ul. Zagnańska w Kielcach.