Filtry:

Wybrane filtry będą zastosowane do wyników wyszukiwania po użyciu wyszukiwarki.

Punkt Pobrań Diagnostyki
Lipsko, ul. Solecka 7

Badania podstawowe
Badania podstawowe
SARS CoV-2 badania serologiczne
SARS CoV-2 badania serologiczne
SARS CoV-2 antygenowe szybkie testy (wymaz)
SARS CoV-2 antygenowe szybkie testy (wymaz)

Godziny otwarcia

Poniedziałek

07:30 - 11:00

Wtorek

07:30 - 11:00

Środa

07:30 - 11:00

Czwartek

07:30 - 11:00

Piątek

07:30 - 11:00


Pobieranie materiału:

Poniedziałek

do 10:30

Wtorek

do 10:30

Środa

do 10:30

Czwartek

do 10:30

Piątek

do 10:30


Lokalizacja
Punkt Pobrań Diagnostyki – Lipsko, ul. Solecka 7

Dane kontaktowe

Informacje z placówki

Realizuje program Profilaktyka 40 PLUS

Godziny przyjęć Pacjentów z programu ‘Profilaktyka 40 Plus’ mogą się różnić od standardowych godzin pracy punktu.

Aktualności

Brak aktualności dotyczących tej placówki.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Solecka 7 Lipsko

Czy przynajmniej raz do roku wykonujesz badania krwi i moczu? To niezwykle ważne bez względu na wiek czy stan zdrowia. Dzięki profilaktyce możliwa będzie kompleksowa ocena stanu Twojego zdrowia, a jeśli testy wykażą jakiekolwiek nieprawidłowości, jak najszybsze wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Solecka 7 Lipsko - godziny otwarcia

Jeśli mieszkasz lub pracujesz w Lipsku bądź okolicy, odwiedź Punkt Pobrań Diagnostyki, który mieści się na ulicy Soleckiej 7. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 do 10:30, więc materiał do analizy zdążysz oddać także przed pracą czy szkołą. Dzięki dogodnej lokalizacji (Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Solecka 7 Lipsko znajduje się przy jednej z głównych ulic w centrum miasta) na miejsce bez problemu dotrzesz zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Solecka 7 Lipsko został również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Punkt Pobrań Diagnostyki ul. Solecka 7 Lipsko - jakie badania realizuje?

Jakie badania realizuje Punkt Pobrań Lipsko? Zarówno te podstawowe, np. morfologię czy badanie kału lub moczu, jak i pakiety dedykowane kobietom w ciąży lub planującym w nią zajść, cukrzykom, osobom z zaburzeniami płodności, a nawet testy DNA na ojcostwo czy pokrewieństwo. W placówce wykonasz także badania pod kątem nowotworów, poznasz genetyczne podłoże chorób czy predyspozycje do nich – nie potrzebujesz do tego skierowania od lekarza.

Punkt Pobrań ul. Solecka 7 Lipsko dołączył do programu Profilaktyka 40 Plus. Jego celem jest zachęcanie osób po 40. roku życia do wykonania badań, aby dzięki profilaktyce zapobiegać rozwojowi chorób, na które są szczególnie narażeni. Ty także możesz dołączyć do programu lub zadbać, aby skorzystali z niego Twoi bliscy.

W Punkcie Pobrań ul. Solecka 7 Lipsko wykonasz też dwa rodzaje testów na obecność lub brak przeciwciał po kontakcie z wirusem COVID-19: testy kasetkowy SARS CoV-2 IgM IgG oraz badanie serologiczne. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeśli nie wiesz, na jakie badanie się zdecydować, skontaktuj się z nami e-mailowo (bokWarszawa@diag.pl) lub telefonicznie (799 366 566). Możesz także osobiście odwiedzić naszą placówkę w Lipsku – na miejscu czekają na Ciebie doświadczeni oraz wykwalifikowani eksperci, którzy odpowiedzą na Twoje pytania, wyjaśnią, w jaki sposób przygotować się do badań oraz zadbają o Twój komfort w trakcie pobierania materiałów do analizy. Odwiedź Punkt Pobrań ul. Solecka 7 Lipsko i wykonaj badania, dzięki którym sprawdzisz, z Twoim zdrowiem wszystko w porządku.