Punkty Pobrań w Bieruń

Filtry:

Badania krwi w Bieruniu

Bardzo szeroki wybór badań laboratoryjnych, w tym badania krwi oferują placówki Diagnostyki w Bieruniu. Spora część badań nie wymaga skierowania od lekarza i można je wykonać na własną rękę. Jeśli więc potrzebujesz wykonać badania krwi w Bieruniu, odszukaj najbliższą placówkę i skontaktuj się z nią. Informacje kontaktowe znajdują się powyżej. Możesz też przeczytać informacje o poprawnym przygotowaniu się do badania krwi lub zdać się na nasz pomocny personel, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Badania kału w Bieruniu

Badania kału jest kolejnym badaniem, które możesz wykonać w placówce Diagnostyki w Bieruniu. Żeby je wykonać, skontaktuj się z wybraną placówką w tym mieście. Dane kontaktowe znajdziesz na tej stronie. Możesz też zapoznać się z materiałami na temat przygotowania do badań kału - znajdziesz je tutaj.

Badania moczu w Bieruniu

Kolejnym badaniem, które możesz przeprowadzić w placówkach Diagnostyki w Bieruniu jest badanie moczu. Informacje na temat przygotowania się do badania moczu znajdziesz tutaj.

Badania genetyczne w Bieruniu

W ofercie placówek Diagnostyki w Bieruniu znajdziesz także szeroki wybór różnego rodzaju badań genetycznych. Jeśli potrzebujesz skorzystać z takiej usługi, skontaktuj się z interesującą Cię placówką i poproś o przedstawienie oferty.