Punkty Pobrań w Bochnia

Filtry:

Badania krwi w Bochni

W Bochni również znajdziesz placówki firmy Diagnostyka. W każdej z nich wykonasz badania krwi oraz inne badania laboratoryjne, również takie bez skierowania od lekarza. Jeśli potrzebujesz zrobić badania krwi w Bochni, wybierz jedną z dostępnych placówek na tej stronie i skontaktuj się z nią. Nasz personel udzieli Ci wszystkich potrzebnych informacji. Tutaj znajdziesz informacje jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Bochni

W oddziale Diagnostyki w Bochni wykonasz również badania kału. Wystarczy, że skontaktujesz się z najbliższą placówką. Wszystkie potrzebne informacje kontaktowe znajdziesz powyżej. Jeśli chcesz odpowiednio przygotować się do badania przeczytaj ten artykuł.

Badania moczu w Bochni

Badania moczu w Bochni to jedne z najpopularniejszych badań laboratoryjnych dostępnych w placówkach Diagnostyki w tym mieście. Potrzebujesz je wykonać? Wybierz odpowiednią placówkę i skontaktujesz się z nią, a kilka dni przed badaniem przeczytaj informacje na temat poprawnego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Bochni

Firma Diagnostyka ma w swojej ofercie szeroki wachlarz badań genetycznych. Tego typu usługi są dostępne również w oddziałach w Bochni. Żeby poznać szczegóły wybierz z listy oddziałów ten, który Cię interesuje i skontaktuj się.