Punkty Pobrań w Busko-Zdrój

Filtry:

Badania krwi w Busku-Zdroju

Przed wykonaniem badania krwi warto poznać podstawowe zasady przygotowania się do pobrania krwi. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj. Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem badania krwi w Busku-Zdroju skontaktuj się z najbliższą placówką Diagnostyki w tym mieście. Powyżej znajdują się informacje kontaktowe. Oprócz badania krwi, w naszych oddziałach możesz przeprowadzić szereg innych badań laboratoryjnych, w tym takie, do wykonania których nie potrzebujesz skierowania. Masz pytania? Zadzwoń.

Badania kału w Busku-Zdroju

W tym miejscu znajdziesz informacje potrzebne do przygotowania się do badania kału. Badania kału w Busku-Zdroju są dostępne w placówkach Diagnostyki. Nasi pracownicy chętnie Ci wszystko wytłumaczą, wystarczy, że skontaktujesz się z najbliższym oddziałem.

Badania moczu w Busku-Zdroju

Badania moczu w Busku-Zdroju to kolejny rodzaj badań laboratoryjnych, które możesz wykonać w placówce Diagnostyki. Jeśli potrzebujesz wykonać takie badanie skontaktuj się z wybraną placówką, dane do kontaktu znajdują się na tej stronie. Po umówieniu się, przeczytaj informacje na temat poprawnego przygotowania się do badania moczu.

Badania genetyczne w Busku-Zdroju

Badania genetyczne, takie jak na przykład test ojcostwa, również wykonasz w Busku-Zdroju. Procedura wygląda identycznie: na tej stronie wybierz interesującą Cię placówkę i skontaktuj się z nią. Nasi pracownicy dopilnują wszystkich formalności i zaproponują termin badania.