Punkty Pobrań w Cieszyn

Filtry:

Laboratorium medyczne w Cieszynie

Zastanawiasz się, które laboratorium medyczne w Cieszynie wybrać? Odwiedź punkt Diagnostyki w tym mieście – wykonasz tu badania krwi, moczu i kału oraz badania genetyczne. Oferowane przez nas badania proponujemy pojedynczo, jak i w formie kompleksowych pakietów, na przykład pakietu hormonalnego. Odwiedź e-Sklep lub skontaktuj się z wybranym laboratorium medycznym Diagnostyki w Cieszynie, by dowiedzieć się więcej informacji.

Profilaktyka 40 PLUS w Cieszynie

Masz ponad 40 lat i chcesz wykonać darmowy pakiet badań diagnostycznych? Weź udział w akcji Profilaktyka 40 PLUS w Cieszynie. Badania zrealizujesz w punktach Diagnostyki – wystarczy, że skontaktujesz się z jednym z naszych oddziałów i ustalisz wszelkie szczegóły.

Badania krwi w Cieszynie

Chciałbyś wykonać badania krwi w Cieszynie? Placówki Diagnostyki oferują wiele badań laboratoryjnych oraz pakietów diagnostycznych, np. alergicznych. Badania możesz zamówić przez internet, w naszym e-Sklepie. Powyżej znajdują się również dane kontaktowe do placówek. Jeśli wolisz kontakt bezpośredni, wybierz jeden z oddziałów i udaj się do niego. Nasi pracownicy pomogą ustalić odpowiedni zakres oraz termin badania. Możesz również przeczytać poradnik, z którego dowiesz się jak przygotować się do badania krwi, żeby przebiegło poprawnie.

Badania kału w Cieszynie

Szukasz informacji, a może potrzebujesz wykonać badania kału w Cieszynie? Wszystkie potrzebne szczegóły znajdziesz na tej stronie internetowej. Możesz kupić badanie online albo skontaktować się z wybraną placówką. Dane kontaktowe znajdziesz powyżej, a tutaj przeczytasz o tym, jak przygotować się do badania kału.

Badania moczu w Cieszynie

Czy wiesz, że badania moczu w Cieszynie to jedne z najbardziej popularnych badań w ofercie Diagnostyki w tym mieście? Jeśli chcesz wykonać takie badanie, wybierz jedną z placówek dostępnych na tej stronie i skontaktuj się z nią. Po umówieniu terminu możesz przeczytać nasz poradnik o przygotowaniu się do badania moczu.

Badania genetyczne w Cieszynie

Szukasz miejsca, gdzie możesz wykonać badania genetyczne w Cieszynie? Jesteś we właściwym miejscu. Na tej stronie znajdziesz informacje kontaktowe do placówek Diagnostyki, wystarczy skontaktować się z jedną z nich i zamówić badanie. Możesz to również zrobić w naszym e-Sklepie.