Punkty Pobrań w Gliwice

Filtry:

Laboratorium medyczne w Gliwicach

Zastanawiasz się, które laboratorium medyczne w Gliwicach wybrać? Skorzystaj z oferty Diagnostyki. Nasze placówki w Gliwicach oferują m.in. badania krwi, moczu oraz zaawansowane badania genetyczne. Interesujące Cię badanie możesz zamówić przez internet, na tej stronie internetowej. Aby sprawdzić dostępność badań w konkretnych placówkach, skontaktuj się telefonicznie lub e-mailowo z wybranym punktem.

Profilaktyka 40 PLUS w Gliwicach

Chcesz wykonać badania w ramach akcji Profilaktyka 40 PLUS w Gliwicach? Wybierz punkty Diagnostyki. Badania skierowane są do kobiet i mężczyzn po 40. roku życia. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób przeprowadzane są badania oraz w których laboratoriach Diagnostyki są wykonywane, skontaktuj się z jednym z punktów Diagnostyki w Gliwicach.

Badania krwi w Gliwicach

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat możliwości wykonania badania krwi w Gliwicach. Diagnostyka w swojej ofercie posiada także szeroki wybór pakietów badań, np. tarczycowych czy dla kobiet w ciąży. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z wybraną placówką, a jej personel udzieli Ci wszystkich informacji. Tutaj przeczytasz o tym, jak odpowiednio przygotować się do badania krwi.

Badania kału w Gliwicach

Do wykonania badania kału w Gliwicach potrzebny będzie kontakt z placówką Diagnostyki w tym mieście. Dane kontaktowe oraz informacje o badaniu kału w Gliwicach znajdziesz na tej stronie. Wystarczy, że wykupisz badanie online lub skontaktujesz się z naszym oddziałem. Zapoznaj się także z materiałami na temat przygotowania do badań kału.

Badania moczu w Gliwicach

Badania moczu w Gliwicach to kolejne z szerokiej oferty badań dostępnych w placówkach Diagnostyki. W celu jego wykonania wystarczy, że skontaktujesz się z wybraną placówką i umówisz termin wizyty. Możesz również zamówić badanie przez internet. Informacje o tym, jak poprawnie przygotować się do badania moczu, znajdziesz w tym miejscu.

Badania genetyczne w Gliwicach

W punkcie badań Diagnostyki w Gliwicach możesz także wykonać różnego rodzaju badania genetyczne, takie jak badania mikroflory jelit czy testy na ojcostwo. Chcesz zapisać się na takie badanie albo poznać pełną ofertę? Skontaktuj się z wybraną placówką z tych dostępnych na tej stronie internetowej i wykonaj badania genetyczne w Gliwicach w dogodnym terminie.